Lost Ark geliştiricisi Smilegate, LOA ON etkinliğinde sevilen fantezi oyunu The Witcher 3 ile işbirliğini duyurdu ve Kore’de 6 Temmuz’da piyasaya sürüleceği onaylanan yeni Lost Ark sınıfı Aeromancer’ın ayrıntılarını açıkladı. sadece oynaması ücretsiz ARPG’nin Kore sunucuları için ayarlandı, ancak zamanla batı versiyonuna geçmeleri bekleniyor – umarım er ya da geç.

Aeromancer bir ‘sinerji hasarı’ sınıfı olarak tanımlanır ve hava durumuna dayalı saldırılar yapmak için şemsiyesini kullanır. Oyun demosu, Diablo’nun barbar, bir alanda sürekli yağışa veya gök gürültüsüne neden olan konumsal Etki Alanı’nı anımsatan kasırga tarzı bir hareket, ardından zeminde don yamaları bırakıyor gibi görünen yüzer bir çizgi saldırısı, konik bir rüzgar saldırısı gösteriyor Bu, düşmanları defalarca dövüyor, bazı kullanışlı hareket hileleri ve düşmanların havaya fırlatılmasıyla takip edilen büyük bir dolu fırtınası.

gelince Witcher 3 işbirliğietkinlik programının bir parçası olarak basit bir ‘Lost Ark x The Witcher 3’ grafiği ile duyuruldu – ne yazık ki, etkinliğin Kore sunucularına ulaşmasının tahmin edilmesinin önerilmesine rağmen bundan daha fazla ayrıntı alamadık. kışın, yani buraya gelirse muhtemelen en az 2023’e kadar görmeyeceğiz.

Aeromancer oynanış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Diğer birçok güncelleme de sırasında duyuruldu. tam LOA ON etkinliğive hızlı çevrilmiş özet oyunun resmi alt dizininde verilmiştir. Tartışılan diğer öne çıkan özelliklerden bazıları, sunucular arası arkadaşlar, bir sonraki hikaye içeriğine ilişkin haberler, yakınlaştırmaya izin veren dünya haritasının yeniden işlenmesi, yeni oyuncular için artırılmış destek ve oyunun selfie modunun yenilenmesidir. Yine, bu güncellemeler Kore sunucusu içindir, ancak hepsinin, Lost Ark’ın uluslararası versiyonuna doğru ilerlemeleri bekleniyor.

Smilegate kısa süre önce, ücretli kozmetikler ve istatistik meraklıları sunacak olan planlı Yoz Jar güncellemesinde geri adım attı. Aksiyon-RPG’yi kendiniz kontrol ediyorsanız, PvP ve PvE için Lost Ark sınıf seviye listemizi ve Lost Ark’a yeni bir oyuncu olarak başlama kılavuzumuzu kaçırmayın.



oyun-2