Destansı Fallout 4 modu Fallout: London nihayet bir çıkış penceresine sahip ve Starfield ile aynı yıl çıktı. İddialı mod geçen yıl duyuruldu ve aslında tamamen yeni bir hayran yapımı Fallout 4 DLC genişletmesi. Şimdi Fallout: London çıkış tarihi 2023 olarak belirlendi – ve önyüklenecek harika bir yeni fragman var.

Çok sayıda harika Fallout 4 modu olmasına rağmen, Fallout: London gerçekten özel bir şeye benziyor – ve bunun nedeni sadece her zamanki Amerikan ortamının aksine Birleşik Krallık’ta geçmesi değil. Ancak, Mayıs ayında gösterilen 18 dakikalık ağır oynanışa ve modun çeşitli parçalarının halihazırda mevcut olmasına rağmen, Fallout: London modunun tam sürümünün şu ana kadar bir yayın penceresi yoktu.

Pekala, takımın yeni ‘resmi duyuru fragmanı’ Fallout: London’ın 2023’te geleceğini doğruladığı için artık durum böyle değil. Starfield ve aynı yıl Londra merkezli bir Fallout? RPG oyunu hayranları gelecek yıl iyi beslenecek.

Çoğunlukla Big Ben, MI6 binası, London Eye ve daha fazlası gibi çeşitli yerleri gösteren yeni fragmana aşağıdan göz atabilirsiniz. Bu gerçek bir kıyamet Londra seyahat günlüğü. Özellikle, Brotherhood of Steel’i ve melon şapkalı Bay Handy’yi daha şövalye gibi ele almak gibi, her şeyin İngiliz hissini daha çok seviyorum.

Biri bana bunun resmi Fallout 76 DLC olduğunu söyleseydi, buna inanırdım. Oh, ve eski Doctor Who’nun Sylvester McCoy ve Colin Baker’ın içinde olduğunu biliyor muydunuz? Gelecek yıl için heyecanlanmak için bir neden daha.

Fallout 76’ya gelince, Minecraft Dungeons ekibi görünüşe göre üzerinde çalışıyor.oyun-2