Amazon Prime’ınız varsa, Amazon Luna kablosuz denetleyicisini alabilirsiniz. Amazon üzerinden tüm zamanların en düşük fiyatı olan sadece 39,99$ (yeni sekmede açılır) şu anda. Bu anlaşma olmadan, kontrolör yaklaşık 70 $ ‘a satıyor ve satışa çıktığında bile normalde sadece 50 $’ a kadar düşüyor. Bu, denetleyicinin Prime Day veya Black Friday dışındaki ilk çıkışından bu yana bu kadar düşük gördüğümüz tek düşüş.

Amazon Prime’ınız yoksa, şimdi herhangi bir şey için iyi bir zaman. 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolun (yeni sekmede açılır). Yalnızca bunun gibi özel fırsatlara erişim elde etmekle kalmaz, aynı zamanda Prime’ın iki günlük ücretsiz gönderim ve Prime Video akışı gibi diğer tüm avantajlarına da tam erişim elde edersiniz. Ayrıca, sadece birkaç hafta sonra gerçekleşecek olan Amazon Prime Day için hazır olacaksınız. En iyi Prime Day fırsatlarından bazılarını hazır olduklarında zaten paylaşıyoruz.

Bu denetleyici, Amazon’un bulut oyun hizmeti olan Amazon Luna ile çalışmak üzere tasarlanmıştır. Far Cry 6, Assassin’s Creed Valhalla ve daha fazlası gibi oyunlarla Jackbox’tan parti oyunları ve hatta tüm Ubisoft kitaplığı dahil düzinelerce oyun oynayabilirsiniz. Retro oyunlara, modern oyunlara ve aradaki her şeye sahiptir.

Ayrıca, kontrolör artık Steam desteğine de sahip. Windows, Mac ve Android cihazlarda oyun oynayabilirsiniz. Bluetooth veya USB ile bağlanın ve Cloud Direct teknolojisi sayesinde denetleyici bulutla iletişim kurar, böylece her cihazı eşleştirmeniz gerekmez. Bu, Fire TV, iPad veya Chromebook’unuzda oyun oynamak ve üçü arasında kolayca geçiş yapmak anlamına da gelir.

Denetleyiciye gelince, düşük sürtünmeli parmak çubukları ve rahat dokulu bir tutuş içerir. İki adet AA pil ile çalışır, bu nedenle kontrol cihazınızı açık ve kullanıma hazır tutmak kolaydır.genel-20