Skull and Bones’da neler oluyor? Birçoğu, sorunlu geliştirici Ubisoft Singapore’daki sahne arkasındaki sayısız gecikme ve kaos söylentileri göz önüne alındığında, Ubisoft’un korsan oyununun bir vaporware olacağı sonucuna varmıştır. Bununla birlikte, daha yakın zamanlarda, oyunun gerçekten iyi şekillendiğine dair söylentiler duyduk ve hatta nispeten umut verici görünen bazı sızdırılmış alfa görüntülerine göz attık. Peki, yine, Skull and Bones’un durumu nedir?

Peki, sık sık sızdıran Tom Henderson’a göreUbisoft, Skull and Bones’u 4 Temmuz haftasında yeniden ortaya çıkarmayı planlıyor.inci bir fragman, oynanış, geliştirici yorumu ve daha fazlasını içeren bir canlı yayın aracılığıyla. Ayrıca bir çıkış tarihi almamız bekleniyor. Biraz daha kanıtta bir şeyler demleniyor olabilir, Skull and Bones Brezilya Danışma Kurulu tarafından derecelendirildi.

The Crew 2 60 fps PS5/XSX Güncellemeleri, Kullanım İyileştirmeleri ve Daha Fazlasını Alıyor

Tabii ki, şimdilik tüm bunları bir miktar tuzla alın, ancak Ubisoft şu anda bir FY2023 sürümü için listelenen Kafatası ve Kemiklere sahip (31 Mart 2023’e kadar sürecek), bu nedenle bir tür bekleyen açıklama mantıklı olacaktır.

Skull and Bones’a ayak uyduramayanlar için, oyunun bir dizi tasarım değişikliğinden geçtiği bildirildi, ancak görünüşe göre sınırlı ortak oyun desteğiyle açık dünya işçiliği ve deniz savaşı odağına yerleşti. Yakın zamanda sızdırılan alfa görüntüleri oyunu şöyle tanımlıyor…

Korsanlığın Altın Çağı sırasında Hint Okyanusu’ndan ilham alan bir dünya olan Skull & Bones’a hoş geldiniz. Yolculuğunuza, amacı bu sularda yelken açan en kötü şöhretli korsan olmak olan bir mazlum olarak başlayacaksınız. Kızıl Ada’da bulunan Sainte-Anne korsan inine yolculuk.

Bu korsan faaliyet merkezi, yeni gemiler ve ekipman üretebileceğiniz, denizdeki keşif geziniz için tedarik edebileceğiniz, yüksek riskli, yüksek ödüllü sözleşmeler alabileceğiniz ve diğer oyuncularla sosyalleşebileceğiniz yerdir. Bir korsan olarak itibarınız her şeydir ve Skull & Bones bunu Infamy aracılığıyla takip eder. Infamy’niz ne kadar yüksekse, kilidini açacağınız daha fazla fırsat var.

Infamy’nizi büyütmenin birçok yolundan biri sözleşmeler yapmaktır. Bunlar, başarılı olursanız büyük ödüller veya başarısız olursanız cezalar alabileceğiniz NPC’lerle yapabileceğiniz anlaşmalardır. Belirli sözleşmeler paylaşılabilir ve bunları en fazla üç kişilik bir grupta üstlenmenize olanak tanır. Keşif, yağma, hazine avı, büyük dünya etkinlikleri ve çok daha fazlası gibi diğer etkinlikleri tamamlayarak da Infamy kazanabilirsiniz.

Tuzuna değer herhangi bir korsan, denizde başarılı bir keşif gezisinin anahtarının hazırlığın olduğunu söyleyecektir, bu nedenle geminizin yükünün her zaman erzak, su, tamir takımları ve mühimmatla dolu olduğundan emin olun. Denizde, geminizin sağlığına ve mürettebatın moraline çok dikkat etmeniz gerekecek. Kargonuzdaki tamir takımlarını kullanarak sağlığınızı geri kazanabilirsiniz. Mürettebatın morali de zamanla tükenir. Moralleri düzeltmek için onlara yiyecek veya içecek vermezseniz, mürettebatınız isyan edecek ve geminizin kontrolünü ele geçirecektir.

Ayrıca cevher, lif ve ahşap gibi çeşitli hammaddeleri de hasat edebileceksiniz. Bunlar, işçilik kaynakları üretmek için Sainte-Anne’de rafine edilebilir. Zanaatkarlık, kötü şöhretli bir korsan olarak ilerlemeniz için gerekli bir aktivitedir. Planların kilidini açın ve daha güçlü gemiler, silahlar ve mobilyalar yapmak için rafine kaynaklarınızı kullanın. Acemi bir korsan olarak, yalnızca küçük bir Arap yelkenlisine erişiminiz var, ancak Infamy’niz yükseldikçe, her biri kendi benzersiz oyun tarzına sahip daha büyük ve daha güçlü gemiler üretebileceksiniz.

Skull and Bones, daha önce bahsedilen Brezilya derecelendirmesi Xbox Series X/S, PS5 ve Stadia’yı listelese de, PC, Xbox One ve PS4 için duyuruldu, ancak olumsuzluk son nesil konsollar, yani işler değişmiş olabilir.genel-17