Hasbro'nun Transformers Tonka-nator'ı, Hot Toys'un Love ve Thunder Thor'u ve EXO-6'nın Seven of Nine'ı.

resim: Hasbro, Sıcak Oyuncaklar ve EXO-6

io9’un internetteki en son oyuncak haberlerini düzenli olarak topladığı Toy Aisle’a tekrar hoş geldiniz. Bu hafta, transformatörler en sonunda şimdiye kadarki en bariz oyuncak araç geçişi olması gereken şeyi yapar, Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Hot Toys’a ve EXO-6’nın en son oyunlarına geliyor Yıldız Savaşları şekil bize bir Borg kraliçesi (hayır değil o bir). Artı: et yastıkları? Buna bir bak!


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

Hasbro transformatörler İşbirlikçi: Tonka Mash-Up – Tonkanator

Hasbro, nostaljiye yoğun bir şekilde yaslanıyor. transformatörler Normalde neon yeşili Constructicons’u klasik Tonka kamyon araçları gibi yeniden sarıya boyayan mashup işbirliği. Constructicons’ta olduğu gibi, bu altı araç, araçlardan robotlara ve geriye dönüşüyor, aynı zamanda daha büyük bir robot oluşturmak için birleşiyor şimdi Tonkanator olarak adlandırıldı Devastator yerine. Tüm set olarak şimdi ön sipariş için kullanılabilir 104$’a özel hedefresmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmamasına rağmen.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

resim: EXO-6

EXO-6 Uzay Yolu: Gezgin Seven of Nine Altıncı Ölçekli Figür

EXO-6, bir sonraki 1:6 ölçeği için Delta Çeyreğine geri döndü Yıldız Savaşları figür, bize Jeri Ryan’ın ikonik eski Borg Annika Hansen’ini getiriyor – sizin daha iyi tanıdığınız, benve kolektif Seven of Nine – sürekli büyüyen kadrosuna katılmak için yolcu rakamlar. Seven, ikonik kırmızı tulumunu giymiş ve alternatif poz veren eller, bir PADD cihazı ve kendi çıkarılabilir trikoderi ve el fazerine sahip takılabilir bir kayışın yanı sıra direnç olduğunda daha büyük bir fazer tüfeği tamamen beyhude. Seven, Aralık 2022’de piyasaya sürülecek ve 220 dolara mal olacak.[[TNI]


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

Hasbro GI Joe Kobra Subayı ile Retro Koleksiyon Kobra Stinger

Stinger orada gök golcüsü, HISS Tankıve USS bayrak uçak gemisi, dünyadaki en ikonik ve tanınabilir araçlardan biri olarak GI Joe Evren. Arkasında dört füzeden oluşan bir rafla yükseltilmiş basit bir 4WD kamyon.araçta ön cam olmadan ateş etmek güvenli değil, ancak yine de 80’lerin orijinal çizgi filmlerinin ve çocuk yatak odalarındaki hayali savaşların temel unsuruydu. Hasbro geri getiriyorklasik bir O-ring Kobra Görevlisi figürü ile birlikte, 34 $ için, nostalji fiyat oymacılığı devam ettiği sürece fena değil, ancak ön siparişler zaten tamamen tükenmiş görünüyor. Hasbro Nabız web sitesi.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

Sıcak oyuncaklar Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Thor Altıncı Ölçek Figürü

Marvel Sinematik Evrenine ilgi azalmaya başlasa daThanos yenildiğinden beri Taika Waititi, Thor filmlerini mutlaka görülmesi gereken bir olay haline getirmeyi başardı. Thor: Aşk ve Gök Gürültüsüresmi yayınına sadece birkaç hafta kaldı, Hot Toys, kahramanın güncellenmiş bir versiyonunu ortaya çıkardı yaklaşan görünümüne dayanarak. 12 inçlik figür, 30 eklem noktası artı vücudunun her yerine eklenebilen parlayan LED şimşek efektleriyle miğferli bir versiyonla değiştirilebilen uzun saçlı Chris Hemsworth kafa heykeline sahiptir. Thor’un altın aksanlı kıyafeti harika detaylı görünüyor ve içindeki ayrı pille çalışan LED’ler sayesinde Stormbreaker bile aydınlanıyor. Kullanılabilirliğin 2023’ün sonlarında veya 2024’ün başlarında olması bekleniyor.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

Hasbro Marvel Efsaneleri Serisi Marvel’in Kıyameti

Osca döküm iser Isaac bir rolde yanlış, asla haklı olmak istemiyoruz, ama uygun bir şekilde adlandırılmış olan Apocalypse olarak sırası X-Men: Kıyamet karakterin geçmiş yıllardan bir tasviri için özlem duymamızı sağladı—benHasbro’nun Marvel Legends Serisi için yeniden canlandırdığı klasik Marvel Toy Biz serisinde olduğu gibi. Bu altı inçlik Apocalypse, ayrıntılı bir heykel artı alternatif bir kafa, değiştirilebilir eller, bir patlama efekti aksesuarı ve bir plazma lazer topu içerir. Onun Hasbro Pulse’da ön siparişe açıldı 39 $, ancak teslimatın 2023’ün başına kadar olması beklenmiyor.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

Mattel ET Ekstra Karasal Peluş

D’awww. üzerinden 40 yıl geçti ET Ekstra Karasal 1982’de ilk piyasaya çıktığında gişe rekorları kırdı ve duruma damgasını vurmaya yardımcı olmak için Mattel, eskiden mahsur kalan uzaylının daha sevimli versiyonlarından birine sahip oldu. önümüzdeki ay için rota. 11 inç uzunluğundaki peluş oyuncak, büyük ve fazlasıyla gerçekçi gözlere sahip plastik kalıplı bir kafaya, kırmızı bir kapüşonluya ve filmden ikonik replikleri oynatmak için sıkıştırılabilen parlayan bir parmağa sahiptir – muhtemelen eve telefon etmekle ilgili bir şey. Onun ön sipariş için hazır Entertainment Earth gibi çevrimiçi mağazalardan 34 dolara.


Bu Haftanın Oyuncak Haberleri Gök Gürültüsü Getiriyor başlıklı makalenin resmi

resim: Capcom

Capcom Canavar avcısı Çiğ ve Pişmiş Et Yastıkları

Avladıkları canavarları yendikten sonra, Canavar avcısı Oyuncular, silahlarını ve zırhlarını geliştirmek için yaratıklardan kalanları kullanabilir veya sağlıklarını ve dayanıklılıklarını iyileştirmek için pişmiş eti kazarak tüketebilirler. Bu devasa protein kesintilerinin oyuncuların gerçek hayatta da kucaklaşmaktan hoşlanacağı bir şey olduğunu varsayarsak, Capcom peluş versiyonlar yarattı Hem çiğ hem de iyice pişirilmiş ve kurutulmuş versiyonlarda etin kemik üzerindeki iri parçası. Her parça 35 inç uzunluğundadır ve dış yüzeyi çok gerçekçi görünen bir baskıya sahiptir. Şu anda Japonya’da her biri yaklaşık 120 dolara satılıyorlar, ancak bunları ABD’ye ihraç etmeye istekli bir yer bulursanız daha fazla ödemeyi bekliyorsunuz.S.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7