Sega, Mega Drive Mini 2 Konsolu için Bu Devasa Flight Stick Kontrolörünü Yeniden Canlandırıyor başlıklı makale için resim

Bu aydan daha erkenSega Japonya bir takip duyurdu oyunla dolu Mega Drive mini konsoluna, ancak görünüşe göre şirketin Mega Drive Mini 2’nin resmi olarak piyasaya sürüldüğü gün için daha fazla deposu var ve bugün açıkladı ayrıca klasik bir kucak yakan uçuş çubuğu kontrol cihazını canlandırıyor onunla birlikte.

Sega Genesis Mini (Japonya dahil birçok uluslararası bölgede Mega Drive Mini olarak da bilinir) Nintendo’nun çıkışından birkaç yıl sonra geldi. NES Klasik Sürümü ve SNES Klasik Sürümü minyatür konsollar, 40 klasik 16-bit oyunun eklenmesiyle Nintendo’nun çabalarını utandırdı. Yakında çıkacak olan Mega Drive Mini 2, daha da küçük bir tasarımla orijinali bir araya getiriyor, ancak aşağıdakiler gibi birkaç gelişmiş (daha iyi ses ve video) Sega CD başlıkları da dahil olmak üzere 50 paket oyun Virtua Yarışı ve Kirpi Sonic CD’si.

Sega Mega Drive Mini 2'nin perakende ambalajı.

İlk ortaya çıktığındaSega, Mega Drive Mini 2’nin yalnızca Japonya’da 27 Ekim’den itibaren tek bir altı düğmeli Fighting Pad 6B denetleyicisi ile yaklaşık 75 $ karşılığında mevcut, ancak içereceği tüm oyunların listesini açıklamadı. Takip eden duyurularda şirket, Mega Drive Mini 2’nin tam oyun listesini yavaş yavaş ortaya koyuyor. bugün daha da şaşırtıcı bir şey içeren bir tane dahil. 27 Ekim’de Sega, Sharp Cyber ​​Stick uçuş çubuğu denetleyicisinin modernize edilmiş bir USB canlandırmasını da piyasaya sürecek: dijital ve analog modlar arasında değiştirilebilen ve değiştirilebilen bir joystick ve gaz koluna sahip kucak yakalayan bir oyun pedi.

Yeni USB Cyber ​​Stick, Mega Drive Mini 2 gibi paketli oyunlarla potansiyel olarak faydalı olacaktır. Brülör 2’den Sonraancak Sega ne kadar tutacağını (ya da Japonya dışında satışa sunulup sunulmayacağını) açıklamadı ve mini konsolun kendisinden daha pahalı hale gelirse, olacağından emin değiliz. olmazsa olmaz bir aksesuar.genel-7