Samsung harika bir yaz indirimini daha başlattı. Bu sefer güzel bir indirim alan cihazlar 1 TB depolama alanı Galaxy S22 Ultra, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3.

Koreli teknoloji devi, Galaxy Z Fold 3 ile ücretsiz bir Galaxy Watch 4 Classic ve Galaxy Z Flip 3 ile bir Galaxy Watch 4 hediye edecek kadar kibar.

Acele edin, bu fırsatlar yalnızca 26 Haziran’a kadar sürecek. Ayrıca, premium Samsung Galaxy S22 Ultra’da 1.000 $’a kadar tasarruf etmenizi sağlayacak takas seçenekleri de sunuluyor. Verizon, AT&T ve T-Mobile’ın operatör planları da her üç cihaz için de mevcuttur.

Tabii ki, bir plan olmadan her zaman kilidi açılmış bir telefona gidebilirsiniz ve iyi bir indirim almak için herhangi bir takas gerekmez. SAMSUNG.

Hangi Samsung Galaxy telefonunu seçmelisiniz?

Muhtemelen bildiğiniz gibi, farklı telefonlar farklı insanların ihtiyaçlarına uygundur. Samsung Galaxy S22 Ultra, en iyi ekran, performans ve kamera kurulumlarını isteyenler için. Gerçek bir amiral gemisi hissine değer veren ve ona sahip olmak için ağır bir bedel ödemeye hazır olanlar, başka yere bakmamalı. Ayrıca, S Pen’leri nedeniyle Galaxy Note serisinin hayranıysanız, şanslısınız. Galaxy S22 Ultra, yerleşik bir ekran kalemi ile birlikte gelir.

Peki ya katlanabilir telefonlar? Size iki mükemmel cihaz sunuluyor. Elbette bunların her ikisi de katlanır ekranlara sahip olabilir, ancak özellikle bunların hangi kullanıcılara yönelik olduğu konusunda birbirlerinden çok uzaklar.

Örneğin, Galaxy Z Fold 3, özellikle açıldığında oldukça büyük bir cihaz. Bu, akıllı telefonlarında çok görevli olanlar için bir cihazdır. Aynı zamanda çok seyahat eden ve yanında tablet ya da Kindle e-kitap gibi ikinci bir cihaz taşımak istemeyen kişiler için de iyi bir seçenek.

Fakat Galaxy Z Flip 3 farklıdır. Bu cihaz en cepte taşınabilen cihazlardan biridir. Ayrıca Z Fold 3’ten daha hafiftir ve her iki büyük Z Fold 3 ekranının aksine açıldığında geleneksel bir en-boy oranına sahiptir.telefon-1