Raft Recycler, tüm oyundaki en önemli üretim istasyonlarından biridir. Neden? Niye? Çünkü sizi yedi denizin en zengin kazazedesi yapabilir. Bir buzdolabı ile arkadaşlarınızı etkilemek ister misiniz? Parlak bir Korsan Şapkası mı? Ya da belki bir Viking Boynuzu? Geri Dönüştürücüyü oluşturmak ilk adımınızdır.

anlamak çok zor değil çünkü Raft Geri Dönüştürücü hemen hemen adından da anlaşılacağı gibi yapar: yedek parçalardan kurtulur ve onları daha sonra Ticaret Postalarında değiştirilebilen Çöp Küplerine dönüştürür (söz konusu Korsan Şapkası karşılığında). Bu nedenle, bu Ticaret Postalarında kullanılan para birimi olan Ticaret Madeni Paraları da dahil olmak üzere çok sayıda öğeyi elde etmek için esasen bir Geri Dönüştürücüye ihtiyacınız olacak.

Raft’ta Recycler planını nerede bulabilirim?

Kendinize bir Geri Dönüştürücü almak istiyorsanız, ilk adım Geri Dönüştürücü planını bulmaktır. Ana hikaye boyunca karşılaşacağınız ilk dönüm noktası olan Radyo Kulesi’nin en yüksek odasının içinde yer almaktadır. Henüz Radyo Kulesi’ni bulamadınız mı? Ardından Raftınıza bir Alıcı inşa etmeyi deneyin (Dökümhaneyi araştırmak size yolunuzda yardımcı olacaktır).

Radyo Kulesi’nin tepesine ulaştığınızda, oyundaki yeni karakterlerin kilidini nasıl açacağınızla ilgili kılavuzumuzda hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz oynanabilir karakter Tala’nın yanında, beyaz tahtaya yapıştırılmış planı sağ tarafta bulacaksınız. Sal.

Aslında Recycler planına bağlı kalmanıza gerek yok. Planı alır almaz Geri Dönüştürücü, Araştırma Tablosuna eklenir, bu nedenle bir sonraki adım Raft’ınıza geri dönmek ve tam üretim tarifini öğrenmek.

Bir Raft Geri Dönüştürücü nasıl yapılır

Raft Recycler işçiliği tarifi

Geri Dönüştürücüyü oluşturmak için, üretim menüsünü açın ve ‘Diğer’ sekmesine gidin (üstten ikinci). İşte ihtiyacınız olan:

  • 6 Plastik
  • 4 Metal Külçe
  • 2 Cıvata veya 2 Menteşe (ikisi birden değil!)
  • 1 Devre Kartı

Hepsini bir araya toplayın ve bam, kendinize bir Recycler’ınız var.

Geri Dönüştürücü nasıl kullanılır

Recycler’ı kullanmak oldukça basittir: bir kaynak seçin ve makineye yerleştirmek için E’ye basın. Yeterince öğe eklediğinizde Geri Dönüştürücü otomatik olarak başlar. Kesin miktar, kullanılan öğelerin kalitesine bağlıdır: örneğin 30 Kalas, 15 Çivi veya 4 Metal Külçeye ihtiyacınız olacaktır.

Geri Dönüştürücünün yalnızca ‘hammaddeleri’ kabul ettiğini, yani flotsam (Lahşaplar, Palmiye Yaprakları, Plastik vb.) ve temel üretim malzemelerini (Cıvatalar, Çiviler vb.) kabul ettiğini unutmayın. Geri Dönüştürücünün de şarj edilmesi gerekiyor, bu nedenle makinenin sağ tarafına bir Pil yerleştirmeyi unutmayın.

İyi şanslar ve unutmayın: o parlak yeni Recycler’ı alana kadar çöpünüzü tutun! Temperance’ın kilidini nasıl açacağınızı merak ediyorsanız, Raft Temperance kod kılavuzumuza göz attığınızdan emin olun.oyun-2