Benzersiz bir tasarıma sahip sıra dışı bir akıllı telefon olan Nothing Phone (1), Hindistan’da Flipkart mağazası aracılığıyla ön siparişe sunuldu, ancak üretici henüz cihazın özelliklerini veya fiyatını doğrulamadı.

Akıllı telefon şeffaf bir arka panelin yanı sıra şarj sürecini, çağrıları, mesajları ve bildirimleri farklı şekillerde görüntüleyebilen birkaç LED göstergesi aldı.

Özellikler ve fiyatlar olmadan ve yalnızca davetiye ile.  Yeni video ve benzersiz akıllı telefon Nothing Phone için ön siparişlerin kabul edilmeye başlaması (1)

OnePlus kurucu ortağı Carl Pei tarafından hiçbir şey kurulmadı. OnePlus One gibi, Nothing Phone (1) akıllı telefon da başlangıçta yalnızca davetiyeyle satışa sunulacak. İlk olarak, bir Ön Sipariş Geçişi almanız gerekir. Ardından e-posta yoluyla bir ön sipariş davetiye kodu alacaksınız. Sonrasında 25$ ön ödeme yapmanız gerekiyor. Aksesuarlar için de özel fiyat teklifi alabilirsiniz.

Telefonun tasarımını ve üretim sürecini detaylandıran ve ayrıca geri dönüştürülmüş alüminyum kullandığını bildiren akıllı telefonun yaratılmasıyla ilgili yeni bir video da yayınlandı.

Nothing Phone’un (1) tanıtımının 12 Temmuz’da yapılması bekleniyor.genel-22