Giyilebilir ve duyulabilir cihaz üreticisi Noise, mevcut mali yılda gelirini iki katından fazla Rs’ye çıkarmayı bekliyor. Şirketin üst düzey bir yetkilisi Cuma günü yaptığı açıklamada 2.000 crore olduğunu söyledi.

Gürültünün kurucu ortağı Gaurav Khatri, PTI’ye şirketin Rs üzerinde gelir kaydettiğini söyledi. 2021 mali yılında 850 crore. “Geçen mali yılı 850 crore Rs’nin üzerinde kapattık ve umarım bu mali yılda 2.000 crore Rs’ye ulaştığımızı görürüz” dedi.

Şirket, ürün portföyünü genişletti ve akıllı gözlük segmentine girdi.

Bu haftanın başlarında şirket, Rs için Noise i1 gözlük lansmanını duyurdu. Kullanıcıların aramaları kabul etmesine ve reddetmesine, müziği yönetmesine ve sesli asistanı etkinleştirmesine olanak tanıyan çok işlevli dokunmatik kontrollerle etkinleştirilen 5999 adet.

“Bu ürün, ‘Noise Labs’ın bir inovasyonu olarak piyasaya sürüldü ve gelir hedefli bir ürün olmaktan çok bir kategori yaratıcısı. Pazar potansiyeli söz konusu olduğunda, gözlük ve güneş gözlüğü kullanan kişilere bakıyoruz ve Bu pazar segmentinin en ufak bir payı bile bizim için önemli olacak” dedi.

Şirketin yüzde 240’lık bir bileşik yıllık büyüme oranı elde ettiğini ve mevcut mali yılda da aynı büyüme seviyesini sürdürmeyi beklediğini söyledi.

Noise ayrıca Hindistan’da Noise ColorFit Vision 2 akıllı saatin piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Noise ColorFit Vision akıllı saatin halefidir. Noise ColorFit Vision 2 akıllı saat, 368 x 448 piksel çözünürlüğe sahip 1,78 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Akıllı saat ayrıca Her Zaman Açık Ekran özelliğini de sunuyor. Yedi güne kadar pil ömrü ile paketlenmiştir ve şarj edilebilir bir pil ile birlikte gelir. ColorFit Vision 2 akıllı saat ayrıca 7/24 kalp atış hızı sensörü sunar ve 40’tan fazla spor modunu destekler.

Noise ColorFit Vision 2 akıllı saat Hindistan’da Rs tanıtım fiyatıyla fiyatlandırıldı. 2999 ve 24 Haziran’dan itibaren satışta. Akıllı saat e-ticaret sitesinde listelendi Flipkart ve Gürültü yetkilisi İnternet sitesi Rs’lik bir MRP’de. 6.999.
genel-8