Bazı açılardan, uzun bilgisayar toplama kışımız sona erdi. GPU’lar makul fiyatlara ulaştı ve son iki yılda inşaatçılar ve oyuncular için en büyük hayal kırıklıklarından birinin üstesinden gelerek her zamankinden daha fazla kullanılabilir. Enflasyon ve devam eden üretim sorunları nedeniyle diğer parçaları bulmak veya satın almak zor olabilir, ancak arz açısından, bir PC inşa etmek için birkaç yıl öncesine göre çok daha iyi bir zaman.

İmkanları olanlar, yeni bir makine inşa etmeye hazır yeni parçalar toplamaya başlayabilir, hatta belki de bunlardan biri. en iyi PC yapıları veya bir 500 doların altında oyun bilgisayarı. Bu insanlara yalvarıyorum, postayla indirimlere güvenmeyin.

Beni yanlış anlama, zamanlar zor ve her iki durumda da iyi bir anlaşmayı seviyorum. Ancak postayla yapılan indirimler, paralarını geri almak isteyen müşteriler için kötüdür.

Son bilgisayarımı kurduğumda, Newegg’den sipariş ettiğim Corsair güç kaynağım posta indirimiyle geldi. Bunu kullanmak için kutunun barkodunu kesmem, Newegg’den bir form yazdırmam, makbuzu almam ve hepsini Corsair’e postalamam gerekiyordu (evet, posta ücretini ödedim). Haftalar sonra, ön ödemeli bir banka kartında indirimimi aldım. (A baktığım mevcut indirim formu (yeni sekmede açılır) Bunu yazarken sekiz ila on hafta sürebileceğini öne sürdü. Bu, indirime göre değişebilir.)

O banka kartını aldım çünkü tüm o işleri ben yaptım. Elbette, çok fazla zaman almıyor, ancak yapmayı hatırlamanız gereken bir şey. Benim gibiyseniz ve yazıcınız yoksa evrak işleri için başka bir yere gitmeniz gerekiyor. Daha da önemlisi, bunu yapmayı unutmamalısınız ve yaparsanız, anlaşmanın sona erme tarihinden önce olması gerekir.genel-21