Polo Player On Horseback’in tek orijinal dijital kopyasına sahip olduğunuzu bilerek, elimizde tek kökenli kahve ile muhteşem bir manzaraya kim bakmak istemez ki.

Çevresindeki en şık TV’lerden birini arıyorsanız, doğrudan Samsung’da bulunan bu Samsung Frame TV fırsatından yararlanmanız gerekir. Şu anda muhteşem Samsung Frame TV’yi 32 inç model için sadece 460 dolardan satın alabilirsiniz. Bu, bir QLED TV’nin tüm avantajlarından yararlanmanın ve aynı zamanda oturma odanızın estetiğine mükemmel şekilde uymanın harika bir yoludur. Şu anda en iyi TV fırsatlarından biri, bu yüzden 1oo $’dan başlayan ve oradan fırlayan tasarrufları kaçırmak istemeyeceksiniz. İşte bu yüzden harika.

  • 32 inç Samsung The Frame 4K TV: 460 dolar, 500 dolardı — GÖRÜNTÜLE
  • 43 inç Samsung The Frame 4K TV: 850 dolar, 1000 dolardı — GÖRÜNTÜLE
  • 50 inç Samsung The Frame 4K TV: 950 dolar, 1300 dolardı — GÖRÜNTÜLE
  • 55 inç Samsung The Frame 4K TV: 1400 dolar, eskiden 1500 dolardı — GÖRÜNTÜLE
  • 65 inç Samsung The Frame 4K TV: 1600 dolar, 2.000 dolardı — GÖRÜNTÜLE
  • 75 inç Samsung The Frame 4K TV: 2200$, eskiden 3000$’dı — GÖRÜNTÜLE

Neden Frame TV’yi satın almalısınız?

Samsung The Frame QLED TV, her yönden en çekici görünen TV’lerden biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, bir QLED panele sahiptir, böylece ne izliyor olursanız olun bir milyardan fazla renk tonu sunan %100 renk hacminin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu renkler gerçeğe sadık kalır ve herhangi bir parlaklık düzeyinde kaybolmaz ve size normal bir 4K TV’den çok daha gerçekçi bir görüntü sunar. Samsung’un The Frame QLED TV’si harika bir TV’den daha fazlasıdır. Aynı zamanda bir sanat eseri olarak da çalışır. Kullanmadığınız herhangi bir zamanda, gün boyunca şık sanat eserleri ve hatta kişisel resimler sergileyebilir. Bir çerçeve gibi görünecek şekilde tasarlanmış, deneyimi ve görünümü geliştirmek için çeşitli özelleştirilebilir çerçevelerle ev dekorunuza mükemmel uyum sağlar.

Samsung’un The Frame QLED TV’si, yanından geçerken anında harika görüntüler görebileceğiniz bir sanat moduna sahip olduğundan TV’lerini duvara monte etmeyi tercih edenlere yöneliktir. Yerleşik parlaklık sensörü, görüntünün odanızın aydınlatmasına göre ayarlanmasını sağlayarak daha gerçekçi bir görüntü elde etmenizi sağlar. Sıradan bir TV’den çok daha fazlasıdır ve QLED teknolojisinin tüm avantajlarıyla birlikte gelir. Benzersizliği sayesinde, piyasadaki en iyi TV’ler için bir rakip.

Normalde 600 dolardan başlayan bu Samsung Frame TV anlaşması, doğrudan Samsung’dan satın aldığınızda 32 inç model için fiyatı 460 dolardan 460 dolara düşürür. Her yönden gerçekten çekici bir teklif, TV’sinden biraz farklı bir şey arayan herkes için harika bir bahis. Stoklar tükenmeden şimdi satın alın.

Bugün alışveriş yapabileceğiniz daha fazla TV fırsatı

Bu Frame TV fırsatının sizin için uygun olup olmadığından emin değilseniz, QLED TV fırsatları da dahil olmak üzere birçok başka mükemmel TV fırsatı mevcut. Bunlar şunları içerir:

  • Insignia 50 inç Sınıfı F50 Serisi QLED 4K TV —
  • 70 inç LG NanoCell 75 Serisi 4K TV —
  • Samsung 65 inç Sınıf Q60A QLED 4K TV —

Prime Day fırsatları hızla yaklaşırken, yakında çok sayıda başka QLED ve TV fırsatı göreceğimize güveniyoruz. Farklı büyüklükteki ekranları ve değişen teknolojileri de kapsayan birçok başka anlaşmanın devam ettiğini görmeyi bekleyin.


genel-19