Zoom, tam teşekküllü bir iletişim platformu olma yolundaki son adımını açıkladı.

Şirket, yalnızca video konferans sağlamaktan çok, yeni Zoom One teklifi kapsamında çeşitli araçlar sağlamaya çalışıyor.

Yeni platform, Zoom’un kalıcı sohbet, telefon, toplantılar, beyaz tahta ve daha fazlasını içeren işbirliği araçlarını tek bir pakette bir araya getirerek, dünyanın dört bir yanındaki işletmeler için dağıtım ve seçenekleri basitleştirecek.

Bir Yakınlaştır

Bir Yakınlaştır (yeni sekmede açılır) her biri kendi araç ve hizmet seçimine sahip beş fiyatlandırma katmanına sahip olacak.

Ücretsiz Temel katman, 100 kişiye kadar 40 dakikaya kadar toplantıların yanı sıra 25 MB bulut depolamalı üç beyaz tahta ve Zoom’un işbirliği aracında mesajlaşma ile standart Zoom video konferans deneyimi sağlar.

149,90$/yıl/kullanıcı Pro katmanı, lisans başına 5 GB bulut depolama alanı ve aramalar için gerçek zamanlı transkripsiyon ekler. Ayrıca toplantı zaman sınırlarını ortadan kaldırır ve grup mesajlaşmasına izin vererek “işbirliği, dosya paylaşımı ve daha fazlası” için sohbetler ve kanallar sağlar.

199,90 ABD Doları/kullanıcı/yıl fiyatıyla Business katmanı, 300 katılımcıya kadar toplantılara ve sınırsız beyaz tahtaya izin verir.

Şu anda sınıfın en iyisi Business Plus katmanıdır ve yıllık 250 ABD Doları/kullanıcı için mevcuttur ve bu katman, bölgesel veya ücretsiz numaralardan iş amaçlı sınırsız telefon görüşmesi, ayrıca yerel SMS ve MMS ve otomatik çağrı dağıtım grupları (ACD) ekler. arama kuyruğu ile. Kullanıcılar ayrıca lisans başına 10 GB bulut kayıt depolama alanı ve gerçek zamanlı transkripsiyon ve çeviri elde eder.

Son iki katman şu anda 10 lisanstan başlıyor, ancak daha büyük işletmeler için 1000 katılımcıya kadar toplantı, Zoom Phone Pro ile tam özellikli PBX aramaları, Zoom Web Seminerleri ve eksiksiz Zoom Odaları sağlayan Enterprise ve Enterprise Plus teklifleri var. yetenekler.

Zoom One Business Plus ve Zoom One Enterprise Plus paketlerinin kullanıcıları, şirket tarafından duyurulan başka bir yeni özelliğe de erişebilecekler: tercüme edilmiş ve çok dilli altyazılar.

Kullanıcıların seçtikleri dile çevrilmiş altyazıları görmelerine izin veren araç, İngilizce ve 10 ek dil arasında veya 10 dilden herhangi birinden İngilizce’ye sunulacak.

Yeni “çift yönlü çeviriler” Çince (Basitleştirilmiş), Felemenkçe, İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Rusça, İspanyolca ve Ukraynaca olarak sunulacak.

“Basitlik, yaptığımız her şeyin merkezinde yer alır. Zoom platformu bir toplantı uygulamasından kapsamlı bir iletişim platformuna dönüştüğü için, Zoom One gibi yeni ambalajların tanıtılmasının şirketin evrimindeki bir sonraki adım olduğu açıktı” dedi Zoom Başkanı Greg Tomb.

“Sohbet, telefon, toplantılar, beyaz tahta ve daha fazlasını tek bir teklifte bir araya getirerek, müşterilerimize en önemli iş konularına odaklanabilmeleri için yönetimi kolay çözümler sunabiliyoruz.”genel-6