Bir süredir söylentilere göre 2022’nin sonlarında bir noktada resmileşecek, uzun süredir gecikmiş ikinci nesil AirPods Pro, diğer Apple ürünleri kadar son aylarda sızıntı yapanlardan ve bilgi verenlerden çok fazla ilgi görmedi. şüphesiz bir sonbahar duyurusu için ayarlandı.

Öncüllerine kıyasla daha da iyi ses performansı ve pil ömrü, tamamen yeni kalp atış hızı izleme, işitme cihazı ve evet, USB-C teknolojisi ile bu kötü çocuklar, Samsung’un hızla yaklaşan dünyasını geride bırakmak için mükemmel bir donanıma sahip. Toz içinde Galaxy Buds Pro 2 ve kolayca genel hale gelir nispeten yakında dünyanın en iyi kablosuz kulaklıkları… eğer her şey (veya en azından hemen hemen her şey) söylendiği gibi ortaya çıkıyor.

Günlük gürültü önleyici tomurcuklarınızdan daha fazlası

Çünkü (neredeyse) oradaki her teknoloji şirketi, aktif gürültü engelleme özelliğine sahip gerçek kablosuz kulaklıkları satıyor… AirPods Pro’nun liste fiyatı, Apple’ın paketten sıyrılmak ve yeni nesil Profesyoneller için 250 $ (veya daha fazla) ücret almak için bu özelliği yükseltmesi için açıkça yeterli değil.

Bizi yanlış anlamayın, herkes ANC cephesinde kayda değer bir gelişme bekliyor, muhtemelen denkleme eklenecek “kendinden uyarlamalı” teknolojiyle, ancak bir şey bize ana satış noktalarının bu sefer başka bir departmanda yatacağını söylüyor.

Spesifik olarak, sağlık ve diyelim ki, yaşam geliştirme departmanı. Birincisi, Apple’ın planladığını (yine) duyuyoruz. yerleşik bir kalp atış hızı sensörü yardımıyla Samsung tarafından uzun süredir terk edilen bir işlevi benimseyin.
Bu doğru, AirPods Pro 2, en önemli sağlık göstergelerinizden birini doğrudan kulaklarınızdan izleyebilmelidir. Elbette, Samsung’un bu alandaki deneyleri geçerliyse, Apple Watch’ınız kalp atış hızınızı izleme konusunda çok daha güvenilir olmaya devam edecektir.

Ayrıca Apple, bu tür potansiyel olarak oyunun kurallarını değiştiren özellikleri rakiplerinden çok daha titiz bir şekilde test etmesiyle tanınıyor; bu da AirPods Pro 2’nin kullanıcılarının sıcaklığını da izleyip böylece eşit bir performans sağlayıp sağlayamayacağından neden kimsenin emin olmadığını açıklıyor. refahlarına daha yakından bakın.

Bu arada, türünün ilk örneği bir işitme cihazı işlevselliği bugün ilk kez söylentiler arasında yer alıyor ve iddiaya göre, işitme güçlüğü çeken kullanıcıların hem şarj çantasını hem de kulakiçi kulaklıkları kullanarak çevrelerini anlamalarına yardımcı olmayı amaçlıyor. Bu kulağa oldukça heyecan verici geliyor (en azından söylemek gerekirse), ancak bu yılki AirPods Pro 2 için taşa kazınmış olmaktan çok uzak ve kesinlikle daha sonraki bir sürüme geri itilebilir.

Heyecanlanacak başka pek çok şey

Bu yepyeni sağlık özelliklerinin her ikisinin de gecikmesi veya gerçek hayatta teoride göründüğünden daha az yararlı olduğu (olası olmayan) durumda bile, ikinci nesil AirPods Pro, bunların (kolayca) birleştirilmesi için yeterli yükseltmeye sahip olacaktır. Apple’ın küresel pazar üstünlüğü.

Kaputun altında yeni bir ad alabilecek veya almayabilecek “yeni” bir H1 yongası, daha iyi pil ömrüne dönüşmesi muhtemel “gelişmiş güç tüketimi”, USB Tipli yeniden tasarlanmış bir MagSafe şarj çantası ile daha fazla ham güçten bahsediyoruz. C bağlantı noktası Avrupa Birliği’ni kurmak (ve bir dizi ABD senatörü) mutlu ve “gelişmiş” Find My işlevi.
Evet, yükseltilmiş kulaklıklardan birini veya her ikisini kaçınılmaz olarak yanlış yerleştirdiğinizde AirPods Pro 2’nizi kolayca bulabileceksiniz, bu arada Pro olmayanlarla neredeyse aynı görünüyor AirPods 3, 52audio’daki bazen güvenilir ve bazen de olmayan kişiler tarafından iddia edilen dahili bilgilere dayanarak bir araya getirilen bir dizi görüntüde.telefon-1