Games Done Quick ile yeni bir heyecan verici hız koşusu aksiyonuna başlamanın tam zamanı. Yaz Oyunları Hızlı Bitti 26 Haziran’da başlıyor ve GDQ Twitch kanalında bir sonraki hafta boyunca devam edecek. Bu yılki festival, Elden Ring ve Monster Hunter: Rise gibi hızlı çalışan diziye bazı yeni eklemeler içeriyor ve bir PlayStation klasiğinin biraz niş (ama aksiyon dolu) bir oyunuyla başlıyor.

Bu yılki SGDQ, Rubiehart’ın Shadow of the Colossus’un normal zamanlı saldırı rastgele boss hücumu gerçekleştirmesiyle başlıyor. Bu koşu, açık dünya oyununun tüm geçişlerini ve ara sahnelerini atlar ve doğrudan juguler’e gider: rasgele sırayla devlere karşı 16 dövüş. Yaklaşık 47 dakika sürmesi planlanıyor.

Haftanın her günü için dikkat edilmesi gereken harika koşular var. 27 Haziran, Brossentia, NPC, FlannelKat ve Peace Egg’in Phasmophobia’nın küçük haritalarının herhangi bir yüzdelik çalışmasını izleyin. 28 Haziran’da PC’de Yakuza: Like A Dragon’da herhangi bir yüzdelik çalışma olacak ve bu yaklaşık dört saat 25 dakika sürecek – gözlerinizi içine çekmek için biraz daha uzun bir şeye ihtiyacınız varsa mükemmel.

SGDQ uluslararası insani yardım örgütü için para toplayacak Sınır Tanımayan Doktorlar / Sınır Tanımayan Doktorlarve etkinlik sırasında toplanan tüm bağışların %100’ü doğrudan kuruluşa gidecek.

adresinden ayarlayabilirsiniz. GDQ Twitch kanalı.

bu SGDQ 2022 için tam program resmi web sitesinde bulunabilir. Etkinlik, 3 Temmuz’da Hyp3rsomniac’ın Elden Ring’in %33’lük herhangi bir çalışmasıyla sona erecek ve bu kesinlikle kaçırmak istemeyeceğimiz bir oyun.oyun-2