Xur, bu hafta sonu Destiny 2 güneş sistemine geri dönüyor ve oyunun en zorlu zorluklarından bazılarını üstlenmek için yeni Egzotik silahlar ve zırhlarla donatmanız için bir şans daha getiriyor. Trials of Osiris’in serbest sürümünün bu dönüşüyle, avantaj elde etmenize yardımcı olabilecek bir şey bulmak için harika bir fırsatınız var. Xur’u ve ne sattığını burada bulabilirsiniz.

Xur’u güneş sisteminde Cuma günkü günlük sıfırlamadan başlayarak bulabilirsiniz, bu yüzden o geldiğinde bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Xur, Destiny 2’de her hafta sonu, her Cuma 10.00 PT / 1 PM ET’deki günlük sıfırlama ile başlar. Haritada listelenmediğinden ve acemi oyuncular için onu gözden kaçırmak kolay olabileceğinden, ilk geldiğinde tam konumu her zaman bir gizemdir. Ancak, Kule Hangar bölgesi, Nessus’ta Gözcü Mezarı’ndaki ve EDZ’nin Sarma Koyu bölgesi de dahil olmak üzere ikamet ettiği belirli sayıda yer vardır.

Konumundaki değişikliklerin yanı sıra, Xur’un envanteri de haftalık olarak değişiyor. Bu, yeni silahlarını ve Egzotik ve Efsanevi zırhlardaki rulolarını kontrol etmek için her seferinde onu ziyaret etmeye değer olduğu anlamına gelir. Cuma günü gelişi ile Xur’un Güneş Sistemi’nden ayrıldığı bir sonraki Salı günü saat 10:00 PT / 13:00 ET’de haftalık sıfırlama arasında herhangi bir zamanda onu ziyaret edebilirsiniz.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1