Steam Yaz İndirimi sonunda burada. Steam’in yılın en büyük iki satışından biri olan Yaz İndirimi, PC oyunlarını stoklamak için en iyi fırsatı sunuyor. Ve Steam Destesi artık mevcut olduğundan, Yaz İndirimi bu yıl daha da heyecan verici. Tümüyle, birçok AAA hiti ve yığınla bağımsız oyun da dahil olmak üzere satışta binlerce oyun var. Steam Yaz İndirimi 7 Temmuz’a kadar devam edecek, yani seçimlerinizi yapmak için iki haftanız var.

Bir süredir Steam’in büyük indirimlerinden birini satın almadıysanız, tüm fırsatlar aynı anda kullanılabilir. Steam, müşterilerin geri gelmeye devam etmesini sağlamak için tüm satışları boyunca günlük fırsatlar ve hızlı indirimler sunardı. Günümüzde, ne görüyorsanız onu alırsınız, bu da cüzdanınız için harikadır. Aynı zamanda, anlaşmalar söz konusu olduğunda gözden geçirmeniz gereken çok şey olduğu anlamına gelir.

Steam Yaz İndirimi yolculuğunuza başlamak için ilk yer, istek listenizde. Muhtemelen orada sahip olduğunuz bazı oyunlar indirimli, belki de şimdiye kadarki en düşük fiyatlara. Bundan sonra, merak ettiğiniz herhangi bir oyunu aramanızı öneririz. Yaz İndirimi’nde kelimenin tam anlamıyla binlerce ve binlerce fırsat var. İndirimli olmayan, ilgilendiğiniz bir oyun bulmak için neredeyse şanssız olmanız gerekiyor – yepyeni bir sürüm olmadığı sürece.

Death Stranding Director’s Cut, Dying Light 2, Sekiro: Shadows Die Twice, Monster Hunter Rise, God of War ve Red Dead Redemption 2 dahil olmak üzere indirimde olan çok sayıda dikkate değer AAA oyunu var.

Yine de en iyi pazarlıklardan bazıları bağımsız oyunlarda bulunabilir. Gerçekten düşük fiyatlar için yıldız ve yaratıcı başlık sıkıntısı yoktur. Örneğin, Celeste, Hollow Knight, Stardew Valley, Death’s Door ve Into the Breach’in tümü 10$ veya daha azına indirimli. Ve bunlar son hafızadaki en iyi bağımsız oyunlardan bazıları.

Ne satın almanız gerektiğine dair daha derin bir dalış için en iyi Steam Yaz İndirimi fırsatlarımıza göz atın. Ayrıca 10 doların altındaki en iyi fırsatların bir listesiyle pazarlık avı yaptık. Unutmayın, Steam Yaz İndirimi 7 Temmuz’a kadar devam ediyor, bu yüzden satın alma kararlarınızı vermek için acele etmenize gerek yok.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1