Spotify’ın sadece ilan edildi Genellikle uygulama içinde favori içerik oluşturucularının canlı etkinliklerini arayan kullanıcıları hedefleyen yeni bir özellik. Önceden Konser Merkezi olarak bilinen özelliğin adı Canlı Etkinlik Akışı olarak değiştirildi ve bir dizi iyileştirme aldı.

Öncelikle, Canlı Etkinlikler’de arama yaparak yeni akışı bulabileceksiniz. Spotify uygulaması. Bu, hizmetin kullanıcıların kendi yerel bölgelerinde kendileri için kişiselleştirilmiş canlı etkinlikler bulabilecekleri yeni yeridir. Spotify, yeni özelliği daha kullanışlı hale getirmeye yardımcı olan çeşitli bilet ortakları tarafından desteklendiğini açıkladı.

Ticketmaster, AXS, DICE, Eventbrite ve See Tickets, Spotify’ın Canlı Etkinlik Akışındaki listelere kaynak sağlayan biletleme ortaklarından yalnızca birkaçıdır. Canlı etkinliklerle ilgileniyorsanız bu ilginç bir özellik, ancak canlı gösteriler COVID-19 pandemisinden çok etkilendiği için sanatçılar için daha yararlı.

Canlı Etkinlik Akışı, favori sanatçılarının canlı etkinliklerini bulabilmenin yanı sıra, hayranlara dinleme alışkanlıklarına göre yaklaşan canlı etkinlikler için kişiselleştirilmiş öneriler sunan yeni bir mesajlaşma aracı da içeriyor. Bunun da ötesinde, kullanıcılar yerel bölgelerindeki potansiyel canlı etkinlikler hakkında bilgilendirilmeyi seçebilirler.

Nihayet, Spotify, uygulamalarına gösteri keşfini de yerleştirdiğini söylüyor. Bu nedenle, dinlediğiniz bir sanatçının yaklaşan bir tur tarihi varsa, Spotify o canlı etkinliği siz dinlerken uygulamada size gösterecektir.telefon-1