Andy Boxall/Dijital Trendler

Katlanabilir telefonlar, akıllı telefonların bir sonraki evrimi gibi görünüyor ve Samsung, şimdiye kadar böyle bir mobil cihazdaki en son girişimi olan Samsung Galaxy Z Fold 3 ile bu devrime öncülük etti. 1.800 dolarlık etiket fiyatıyla hala pahalı, ancak Samsung, ücretsiz Samsung Galaxy Watch 4 teklifiyle katlanabilir telefonu biraz daha cazip hale getiriyor. Almaya karar verirseniz ek ücret ödemeden 250 dolarlık bir akıllı saat. Bir sonraki akıllı telefonunuz için bu Samsung Galaxy Z Fold 3 fırsatından yararlanın.

Bu teklifin ne kadar süreceği belli değil, ancak Samsung telefon anlaşmalarının popülaritesi göz önüne alındığında, çok fazla dikkat çekmesini bekliyoruz. Samsung Galaxy Z Fold 3’ü satın alırken ücretsiz bir Samsung Galaxy Watch 4, özellikle iki cihaz birbiriyle sorunsuz çalışacak şekilde üretildiğinden inanılmaz bir değerdir. Bu kampanyayı kaçırmak istemiyorsan acele etmeli ve tükenmeden faydalanmalısın.

Neden bu Samsung Galaxy Z Fold 3 anlaşmasını satın almalısınız?

Galaxy z masanın üzerinde oturan hayalet siyah 3 5g katlayın.
SAMSUNG

Neden Satın Alın

  • Artık dayanıklılık sorunu yok
  • Akıllı telefonda devasa 7,6 inç ekran
  • Ücretsiz Samsung Galaxy Watch 4

Samsung Galaxy Z Fold 3, Digital Trends’in en iyi akıllı telefonları arasında en iyi katlanabilir akıllı telefon. Katlanabilir telefonlar daha önce form faktörleri için dayanıklılık ve performans ticareti yapıyordu, ancak artık Samsung Galaxy Z Fold 3’te durum böyle değil. Samsung’un üç neslini aldı, ancak önceki modellerini rahatsız eden dayanıklılık sorunları ortadan kalktı, ortadaki menteşe daha az. hacimlidir ve ekran kırışıklığı daha az belirgindir. Artık cihazın 6,2 inç AMOLED ekranlı dış ekranının ve açtığınızda bir tablet kadar büyük olan 7,6 inç Infinity Flex Ekranın keyfini çıkarabilirsiniz. Akıllı telefon ayrıca suya dayanıklılık için bir IPX8 derecesine, toz ve parçacıkların ona zarar vermesini engelleyen geliştirilmiş bir menteşe sistemine ve 256 GB dahili depolama alanına sahiptir.

Performans açısından Samsung Galaxy Z Fold 3, Qualcomm Snapdragon 888 işlemci ve 12 GB RAM ile sorunsuz çalışıyor. Katlanabilir telefon ayrıca ana ekranda Ekran Altı Kamera, 5G bağlantı desteği ve Google Play Store’daki tüm uygulamalara erişmenizi sağlayan özelleştirilmiş bir Android 11 sürümüne sahiptir. Akıllı saat, popüler uygulamaları desteklerken sizi bildirimlerle uyarabildiğinden, cihazdan alabileceğiniz verimlilik artışı, beraberinde gelen Samsung Galaxy Watch 4 ile birlikte çalışır. Ayrıca Vücut Kompozisyonu ölçümleri ve uyku izleme dahil olmak üzere kapsamlı sağlık ve fitness izleme özellikleri sunar.

Göreceli olarak yüksek fiyatına rağmen akıllı telefonun buna değer olduğuna şüphe yok, ancak bu Samsung Galaxy Z Fold 3 anlaşmasını daha da çekici kılan, her satın alma ile birlikte gelen 250 $ değerindeki ücretsiz Samsung Galaxy Watch 4. Hatta başka bir cep telefonu, tablet veya akıllı saatle işlem yaparak Samsung Galaxy Z Fold 3’ün 1.800$’lık fiyatından 1.200$’a varan indirim elde edebilirsiniz.

Bugün alışveriş yapabileceğiniz daha fazla telefon fırsatı

Üstte AirPods veya MacBook bulunan iPhone 12.
Vista Wei/Unsplash

Samsung Galaxy Z Fold 3, ücretsiz Samsung Galaxy Watch 4 ile bile sizin için hala çok mu pahalı? Durum buysa, iyi haber şu ki, farklı perakendeciler arasında birçok telefon fırsatı var, bu nedenle kesinlikle ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun bir tane bulacaksınız. Ucuza bir iPhone isteyenler için GameStop’un yenilenmiş iPhone 12 teklifine bir göz atın, Samsung’un diğer katlanabilir akıllı telefonuna göz atmak isteyenler ise Amazon’un Samsung Galaxy Z Flip 3 indirimine göz atmalı. Bu arada Android tutkunları olabilir. Best Buy’dan OnePlus 10 Pro 5G’yi satın almak istiyorum.

  • Apple iPhone 12 (yenilenmiş) —
  • Samsung Galaxy Z Flip 3 —
  • OnePlus 10Pro 5G —

Ayrıca, Android’den iOS’a geçiş yapmak istemeniz veya Apple’ın ekosistemine yatırım yapmaya başlamanız durumunda iPhone fırsatlarını arama seçeneğiniz de var. Şirketler yeni teknolojiler geliştirmeye devam ettikçe Samsung ve Apple arasındaki rekabet müşterilere fayda sağlıyor, bu nedenle bir Samsung Galaxy akıllı telefon veya Apple’ın iPhone’larından birini seçseniz de kazanan sizsiniz.


genel-19