Asobo Studio ve Focus Entertainment sözlerini tuttu ve A Plague Tale: Requiem’in çıkış tarihini açıkladı ve 18 Ekim 2022’ye ayarlandı! Sadece bu da değil, savaşları, ortamları ve tabii ki fareleri gösteren 12 dakikalık uzun bir oynanış videosu bile alıyoruz!

Asobo Studio ve Focus Entertainment’ın eleştirmenlerce beğenilen A Plague Tale: Innocence’ın devamı olan A Plague Tale: Requiem, Focus Showcase sırasında 18 Ekim için resmi çıkış tarihi duyurusu ve ön siparişleri şu anda mevcut olan bir Genişletilmiş Oyun fragmanı yayınladı. PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC!

Bu yeni genişletilmiş oyun sekansında, Amicia ve Hugo’yu, onları ele geçirmeye hevesli askerlerle dolu devasa bir hardal kırmızısı taş ocağında ilerlerken takip edin. Neyse ki ikilinin elinde birçok yeni numara var ve ellerini kirletmekten çekinmiyor. Her şeyin nasıl geliştiğini izleyin ve acımasız, nefes kesici bir dünyaya yürek parçalayan yolculuklarına çıkmaya hazırlanın ve sevdiklerinizi umutsuz bir hayatta kalma mücadelesinde kurtarmanın maliyetini keşfedin.

A Plague Tale: Requiem, 18 Ekim’de PlayStation 5, Xbox Series X|S, PC ve Nintendo Switch’te Bulut Sürümü’nde çıkacak. Oyun ayrıca Konsol, PC ve Bulut için Xbox Game Pass ile Birinci Gün olarak sunulacak.

Daha fazla A Plague Tale: Requiem haberleri için MP1st’te bizi izlemeye devam edin!oyun-6