Raft Çöp Küpleri kulağa pek önemli gelmiyor ama inanın ya da inanmayın, bu açık sularda kullanılan ana para birimi onlar. Onlar olmadan, Takas Noktalarından hiçbir şey satın alamazsınız ve bu çok yazık çünkü Takas Postaları oyundaki en iyi öğelerin bazılarını barındırıyor. Güneş gözlüğü, bir tic-tac-toe oyunu, bir denizci şapkası… Adını siz koyun.

Ticaret Noktaları büyük adalarda ortaya çıkar. Oldukça yaygınlar, bu yüzden zaten bir tane bulmuş olmanız için iyi bir şans var. Eğer öyleyse, kaç tane olduğunu görmek için mağazanın tezgahına tıklamanız yeterlidir. Raft Çöp Küpleri her öğe maliyeti. Ticaret Postası öğelerinin üç katmana ayrıldığını unutmayın: itibar seviyeniz ne kadar yüksekse, satın alabileceğiniz öğeler o kadar iyi olur.

Çöp Küplerinizi nasıl harcayacağınız size kalmış, ancak ilk önce Basit Balık Tutma Yemini tercih etmeniz akıllıca olacaktır, çünkü bu, nadir balıkları yakalamanıza izin verecektir. Oyundaki ikinci tür para birimi olan Ticaret Parası ile takas yapmak için balığı Ticaret Merkezine geri götürebilirsiniz. Çoğu öğe hem Çöp Küpleri hem de Ticaret Paraları’na mal olur, bu nedenle ikisini birden almak iyi bir fikirdir.

Raft’ta Çöp Küpleri nasıl elde edilir

Çöp Küpleri aslında çöpten ziyade ham kaynaklardan yapılır. Bu, diğer öğeleri oluşturmak için kullanılan her temel malzemeyi içerir: Kalaslar, Palmiye Yaprakları, Çiviler, Cıvatalar, vb. Bu öğeleri Ticaret Postası para birimine dönüştürmek için gereken tek şey, kılavuzumuzun nerede olduğu da dahil olmak üzere ayrıntılı olarak ayrıntılı olarak anlatıldığı bir Raft Geri Dönüştürücüdür. planı bulmak ve nasıl oluşturulacağını öğrenmek için.

Geri Dönüştürücüyü edindikten sonra, yapabileceğiniz kadar çok Çöp Küpü yapmak için birkaç ipucu:

Bir Küp yapmak çok fazla temel kaynağa mal olur, bu yüzden asla “çöpünüzü” atmayın (en azından oyunun başlarında). Palmiye Yaprağı olsa bile.
Kullanılan temel kaynakların değeri, bir Çöp Küpü için gereken öğe sayısını etkileyecektir. Örneğin: bir Çivi yapmak için iki Hurda gerekir. Bir Çöp Küpü almak için 30 adet Hurda veya 15 Çivi kullanabilirsiniz.

Seyir halindeyken flotsam’ı yakalamak için salınıza birkaç ağ yerleştirin ve ardından onu Geri Dönüşüm Aracına atın.

Raft Çöp Küpleri: Bir ticaret postasındaki yazar kasa

Çöp Küpleri nasıl kullanılır

Çöp Küplerinizle neler satın alabileceğinize ilişkin bir genel bakış:

  • Basit/Gelişmiş/Uzman Balık Tutma Yemi: Nadir balıkları yakalamak için kullanılır
  • Temel kaynaklar: flotsam ve cevher (metal, bakır, titanyum)
  • Pişirme tarifleri
  • Biber, mantar ve çilek gibi pişirme malzemeleri
  • Pusula, havalı korna veya buzdolabı gibi özel ürünler
  • Dalış kaskı, denizci şapkası, kılık gözlüğü gibi ekipmanlar
  • Raftınız için özel eşya: asma köprü

Biraz Palmiye yaprağı toplamanın ve o denizci şapkasını satın almanın zamanı geldi. İyi şanlar! Neden şimdi Raft Temperance kodunu nerede bulacağınızı okumuyorsunuz, şimdi Çöp Küplerini nasıl alacağınızı ve kullanacağınızı biliyorsunuz?oyun-2