Destiny 2’nin son derece rekabetçi Osiris Denemeleri bu hafta sonu Freelance’da mevcut olacak ve Bungie’nin bunu çok oyunculu oyun modu için kalıcı bir özellik haline getirmeyi düşündüğü anlaşılıyor. Şu an için, Freelance yalnızca ara sıra kullanılabilir hale getirildi ve solo oyuncuların Destiny 2’nin en çok rağbet gören modalarından bazıları için içeri girip rekabet etmesine izin verdi.

24-26 Haziran, Osiris’in yeni Sezon of the Haunted’ın ilk Serbest Denemeleri olacak ve en son olarak Bungie’de Bu Hafta Notları, 3v3 modunu merak eden herkesin gelip bir şeyleri kontrol etmesi için bir şans. Osiris’in Denemeleri, bir Eleme çeşidinde üç kişilik iki takımı birbirine karşı karşıya getiriyor ve amaç, karşı takımı yok etmek. Beş puan alan ilk takım maçı kazanır ve amaç, puan kartınıza kaydedilen arka arkaya dokuz galibiyetle “kusursuz gitmek”.

Normalde, Trials of Osiris önceden oluşturulmuş takımlar gerektirir – girmek için ateş takımınızda iki oyuncuya daha ihtiyacınız var. Denemelere Serbest olarak girmek, çöpçatanlığı ekler ve Destiny 2, kadronuzu doldurmanız için size birkaç Muhafız bulur.

Last Rites Destiny 2 klanının lideri Benjjyy, Twitter’da Bungie’ye sordu Bungie’nin En son Bu Hafta Bungie gönderisini tanıtan tweetine yanıt olarak “kalıcı Serbest Çalışan lütfen ve teşekkür ederim” için.

“Bu konuda seni duyuyoruz” Bungie yanıtladı. “Serbest çalışanla ilgili tüm geri bildirimleriniz, özellikle bu geri bildiriminiz ekibe iletiliyor.”

Öyleyse, Trials of Osiris’e kalıcı bir Freelance kuyruğunun eklenmesinin en azından Bungie’de aktif olarak tartışıldığını söylemek güvenli görünüyor. Bu, daha fazla oyuncuyu her hafta sonu Denemeleri kontrol etmeye teşvik ederken, bazı oyuncular bunun geleneksel Denemeler oyuncu havuzundan uzaklaşabileceğinden endişe ediyor, çünkü birçoğu eşleştirmeli Denemeleri kusursuz olmanın daha kolay bir yolu olarak görebilir.

Zaman gösterecek, yapma eğiliminde olduğu gibi.oyun-2