OnePlus’ın Hindistan için iki gerçek kablosuz cihaz üzerinde çalıştığı söyleniyor. Çinli akıllı telefon markasının, OnePlus akıllı telefonlarla birlikte Hindistan pazarında Nord markalı TWS kulaklıkları ve OnePlus TWS cihazını piyasaya sürmesi bekleniyor. Q3 2022 için geçici bir lansman zaman çizelgesi verildi. Ayrıca, en yeni giyilebilir ürünler olarak OnePlus Watch 2 ve OnePlus Band 2’yi piyasaya sürebilir. OnePlus Nord 2T 5G’nin Hindistan’daki lansmanına yaklaştığı bildiriliyor. Rs civarında fiyatlandırılması bekleniyor. Ülkede 30.000.

Tanınmış tipster Mukul Sharma (@stufflistings) Twitter’da önerildi OnePlus, Hindistan’da iki yeni OnePlus TWS cihazını tanıtmak istiyor. Birinin Nord markasıyla gelmesi bekleniyor ve bu yılın üçüncü çeyreğinde birden fazla yeni akıllı telefonla birlikte pazara ulaşmaları bekleniyor. Bilgi sahibi ayrıca, OnePlus Watch 2 ve OnePlus Band 2 adlı iki giyilebilir cihazın yakında piyasaya sürüleceğini de öne sürüyor. Yaklaşan OnePlus ürünleri hakkında daha fazla ayrıntı şu anda bilinmiyor.

Ancak şirket, yaklaşmakta olan ürünlerle ilgili herhangi bir ayrıntıyı henüz doğrulamadı, bu nedenle bildirilen ayrıntılar bir tutam tuz ile alınmalıdır.

OnePlus Nord Buds, şirketin Hindistan’daki en son ses teklifleridir. Rs fiyat etiketine sahipler. 2.799 ve aktif gürültü iptali (ANC) özelliğine sahiptir. OnePlus Nord Buds’ın tek bir şarjla yedi saate kadar oynatma sağladığı iddia ediliyor. Kulakiçi kulaklıklara oval şekilli bir şarj kutusu eşlik ediyor ve bunların kombinasyonunun 30 saate kadar çalma süresi sağladığı söyleniyor.

OnePlus 10T ve OnePlus Nord 2T 5G, markanın beklenen yeni telefonları. İlkinin Ar-Ge testinin Hindistan’da başladığı bildirilirken, ikincisinin 1 Temmuz’da resmileşmesi bekleniyor. 28,999. MediaTek Dimensity 1300 SoC’ye sahiptir ve 90Hz yenileme hızı ekranına sahiptir.


En son teknoloji haberleri ve incelemeler için Gadgets 360’ı şu adresten takip edin: heyecan, Facebookve Google Haberleri. Gadget’lar ve teknolojiyle ilgili en son videolar için sayfamıza abone olun. Youtube kanalı.

Amazon, Hindistan’da Sıradan Oyuncuları Çekmek için Kablosuz Oyun Denetleyicili Fire TV Stick’i Sunuyor

genel-8