Ne bilmek istiyorsun

  • Minecraft: Java Edition 1.19.1, testler iyi ilerlemeye devam ederse, önümüzdeki hafta başlarında piyasaya sürülmeye hazırlanıyor.
  • Yaklaşan yama güncellemesi, allay çoğaltma, sohbet raporlama, çeşitli hata düzeltmeleri ve daha fazlasını sunacak.
  • Perşembe günü Mojang Studios, ilgilenen oyuncularla 1.19.1 Sürüm Adayı 1’i test etmeye başladı.
  • Herhangi bir önemli sorun tespit edilmezse, güncellemenin resmi yayınlanmasından önce başka bir değişiklik yapılmayacaktır.

Minecraft oyuncuları, uzun süredir devam eden hayatta kalma oyununun en son içerik güncellemesi olan The Wild Update’in piyasaya sürülmesiyle tedavi edildi. Mojang Studios o zamandan beri ana sürüm için takip yama güncellemeleri ve düzeltmeler üzerinde çalışıyor ve Minecraft: Java Edition için yaklaşan 1.19.1 yamasıyla sonuçlanıyor.

Bu amaçla, Mojang Studios şimdi Minecraft: Java Edition 1.19.1 Sürüm Adayı 1’i test etmek isteyen Minecraft oyuncularına, Minecraft 1.19 “The Wild Update” için ek değişiklikler ve hata düzeltmeleri ile birlikte yayınladı. Anlık görüntü, yeni sohbet raporlama özelliğindeki değişiklikleri, bazı teknik güncellemeleri ve halihazırda test edilmiş olan her şeyin yanı sıra çeşitli hata düzeltmelerini içerir.genel-20