Lego Star Wars: Skywalker Saga sadece birkaç aydır piyasada ama şimdiden büyük bir fiyat indirimi görüyor. Bugün Green Man Gaming’e gidin ve şunları bulacaksınız: Skywalker Efsanesi sadece 32$’a listelendi–lansmanından bu yana en düşük fiyat. Skywalker Saga, Steam’in Yaz İndiriminin bir parçası olsa da, GMG aracılığıyla satın alarak daha fazla tasarruf edersiniz. Hepsinin en iyisi? Yine de bir Steam anahtarı alacaksınız.

Skywalker Saga, TT Games’in en yeni Lego ürünüdür. Size, ilerledikçe 300’den fazla oynanabilir karakterin kilidini açarak dokuz Skywalker hikayesinin tamamını oynama şansı verir. Ayrıca yaklaşık iki düzine gezegeni keşfetmenize yardımcı olması için 100’den fazla araca el koyabilirsiniz. Bizim Lego Star Wars: Skywalker Saga incelemesi, büyük ölçüde standart Lego formülündeki bazı değişiklikler nedeniyle keyifli bir deneyim olarak bulundu.

Eleştirmen Alessandro Barbosa, “Skywalker Saga, bir yandan geleceğe hazırlanırken, bir yandan da yol boyunca öğrenilen tüm derslerin özeti gibi hissettiriyor” diye yazdı. “Yeni samimi kamera açısı ve genişletilmiş dövüş, tanıdık bir formüle hayat verirken, doğrusal seviyelerde keskin mizahla dolu hoş bir bulmaca ve dövüş karışımı var.”

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1