yeni bir söylenti film/TV’den Kristian Harloff Respawn Entertainment’ın 2019 oyunu Star Wars: Jedi Fallen Order’ın ana kahramanı Cal Kestis’in canlı aksiyon Disney+ serisini alabileceğini öne sürüyor. Harloff’a göre, karakter, oyunun gelişimi sırasında benzerliğini ve sesini Cal Kestis’e ödünç veren aktör Dominic Monaghan tarafından oynanacaktı.

Bunu geçmişte güvendiğim birinden aldım, bana bunun bir şey olduğunu söyledi. Şu anda söylentiye göre Disney+ için bir Cal Kestis şovu var. Söylentiye göre aktör Cameron Monaghan, Disney+ için bir canlı aksiyon dizisinde Jedi: Fallen Order’daki karakteri oynamak için anlaşma imzaladı. Belirlenmiş bir üretim tarihi yok, ancak kaynağım bana bunun olduğunu söylüyor.

Star Wars: Jedi Fallen Order olaylarının, yeni çıkan Obi-Wan Kenobi canlı tepki serisi ile aynı zamanlarda gerçekleştiği göz önüne alındığında, karar çok anlamlı olacaktır. Ek olarak, Obi-Wan Kenobi oyuncusu Ewan McGregor’un birkaç hafta önce Star Wars oyunlarının ve TV şovlarının irfan açısından senkronize edilmesi gerektiğini söylediğinde bu olasılığı zaten gördük.

Star Wars Jedi: Survivor, Işın İzleme ve Diğer Yeni Nesil Özellikleri Destekleyecek; Oyun Üzerinde Çalışma Fallen Order’ın Yayınlanmasından Önce Başladı

Cal Kestis, Respawn Entertainment tarafından bu yılın başlarında duyurulan Fallen Order devamı Star Wars Jedi: Survivor’da kesinlikle bir kez daha görünecek. Star Wars Jedi: Survivor, Fallen Order’dan beş yıl sonra geçiyor; Geliştiriciler ayrıca, ışın izleme ve diğer yeni nesil özelliklerden yararlanarak oyunun yalnızca PC ve yeni nesil konsollarda başlayacağını da doğruladı.

Cal, galakside kalan son Jedi’lardan biri olmanın ağırlığını hissetmeye başlarken, İmparatorluğun sürekli arayışının bir adım önünde kalmalıdır. Güvenilir arkadaşı BD-1’in eşlik ettiği Cal, yolculuğunda bir dizi benzersiz ve ilginç karakterle tanışacak ve onunla ittifak kuracak. Jedi: Survivor, serinin dinamik savaşını yeni ve yenilikçi yollarla genişletecek. Cal, hayatta kalabilmek için yeni beceriler öğrenmeli ve Güç ile olan bağlantısını geliştirmelidir.genel-17