Huawei Freebuds Pro 2 Perşembe günü piyasaya sürüldü. Kulakiçi kulaklıklar kulak içi bir tasarıma sahiptir ve üç mikrofonla birlikte çift sürücüye sahiptir. Freebuds Pro 2, Hi-Res Çift Ses sistemi ile birlikte gelir ve Huawei kulaklıklar için 14Hz’den 48kHz’e kadar en geniş frekans aralığını desteklediği söylenmektedir. Huawei, gelişmiş ses kalitesi için Fransız ses teknolojisi şirketi Devialet ile ortaklık kurdu. Çinli şirket, aktif gürültü önleme (ANC) açıkken tek bir şarjla 4 saatlik ve ANC kapalıyken 6,5 saatlik bir oynatma süresi talep etti. Freebuds Pro 2, üç renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü ve IP54 toza ve suya dayanıklılık derecesine sahip. Huawei, FreeBuds Pro’yu 2020’de piyasaya sürmüştü.

Huawei Freebuds Pro 2 fiyatı

Huawei Freebuds Pro 2, tanıtıldı Bu hafta Twitter üzerinden. Bunlar fiyatlı 4.999 CZK’da (kabaca 16.700 Rs). Kulaklıklar bildirildiğine göre önce Orta ve Doğu Avrupa pazarlarına yönelin. Freebuds Pro 2 henüz Hindistan’da piyasaya sürülmedi.

Kulaklıklar üç renk seçeneğiyle piyasaya sürüldü: Seramik Beyaz, Gümüş Mavi ve Gümüş Frost. Kulaklıkları 10 Temmuz’dan önce ön sipariş veren müşteriler ücretsiz olarak Huawei Band 7’ye sahip olacak. Freebuds Pro 2, 11 Temmuz’da gönderime başlayacak.

Huawei Freebuds Pro 2 teknik özellikleri

Huawei Freebuds Pro 2, kulak içi bir tasarıma ve çift sürücülere sahiptir. Kulaklıklar, 47dB gürültü bastırmayı destekleyen üç mikrofonla birlikte gelir. Hatırlamak gerekirse, Hi-Res Dual Sound sistemi 14Hz’den 48kHz’e kadar uzanan geniş bir frekans aralığını destekler.

Huawei kulaklıkların barındırdığı üçlü uyarlanabilir ekolayzır, sesi şirkete göre ses seviyesi, aşınma ve ses açısından kullanıcıya uyacak şekilde ayarlıyor. ANC özelliği üç mikrofonla çalışır ve Freebuds Pro 2’de çevredeki sesi 47dB’ye kadar düşürür. Kulaklıklar hem Android hem de iOS cihazlarla uyumludur.

Huawei ayrıca Freebuds Pro 2’de çağrı kalitesini artıran yeni derin sinir ağı algoritmasını da duyurdu. Şirket, kulaklıklar için 30 saate kadar pil ömrü talep etti. Tek bir şarjla oynatma süresinin ANC açıkken dört saat ve ANC olmadan 6,5 saat olduğu söyleniyor.

Huawei Freebuds Pro 2 ayrıca IP54 toz ve suya dayanıklılık derecesine sahiptir. Huawei, ilk nesil Freebuds Pro TWS kulaklığı 2020’de piyasaya sürmüştü. Kulaklıklar, ortam gürültüsünü engellemek için aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir. Ayrıca şirketin daha iyi ses netliği sağladığını iddia ettiği bir kemik ses sensörü ile birlikte geliyor. Kulaklıklar Karbon Siyahı, Seramik Beyazı ve Gümüş Frost renklerinde gelir.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.

genel-8