Hiçbir Şey Telefon (1) ön sipariş ayrıntıları çevrimiçi olarak sızdırıldı: Ayrıntılar içeride

Hiç bir şey ilk akıllı telefonunu – Nothing Phone’u (1) önümüzdeki ay piyasaya sürmeye hazır. Resmi lansman öncesinde internet, yaklaşan akıllı telefon hakkında sızıntılar, söylentiler ve bilgilerle dolup taşıyor. Son zamanlarda, çevrimiçi bir video, akıllı telefonun tüm tasarımını ortaya çıkardı ve şimdi yeni bir sızıntı, ön sipariş geçişiyle ilgili ayrıntıları ortaya çıkardı.

Hiçbir Şey Telefon (1) ön sipariş geçiş ayrıntıları çevrimiçi olarak sızdırıldı
Hiçbir Şey Telefonunun (1), OnePlus akıllı telefonlar gibi davet sistemi aracılığıyla kullanılabileceğini zaten biliyoruz. Şimdi de bahşiş veren Mukul Sharma, Nothing Phone’un ön sipariş geçişi hakkında bazı ayrıntıları açıkladı (1). Nothing Ear (1) TWS gibi, Nothing akıllı telefonun da çevrimiçi olarak Flipkart.

Sızıntı, Nothing Phone (1) satın almak için müşterilerin önce ön sipariş geçişini satın almaları gerektiğini ortaya koyuyor. Potansiyel alıcılara ön sipariş geçişi için davet kodu e-posta ile gönderilecektir ve geçişe erişmenin tek yolu budur.

Müşteriler daha sonra depozito olarak 2.000 Rs ödeyerek geçişi güvence altına almak zorunda kalacaklar. Bunu yaptıktan sonra alıcılar, Nothing Phone (1) aksesuarındaki özel fiyatın kilidini açacak ve ayrıca özel ön sipariş tekliflerinden faydalanabilecekler. Akıllı telefonun 12 Temmuz saat 21.00’den itibaren satışa çıkacağı söyleniyor.

Hiçbir Şey Telefon (1) başlatma ayrıntıları
“Hiçbir Şey(event): İçgüdüye Dönüş” olarak adlandırılan lansman etkinliği, 12 Temmuz saat 16:00 BST’de (8:30 PM IST) planlandı. YouTube ve Nothing’in resmi web sitesinde canlı yayınlanan sanal bir etkinlik olacak.

Hiçbir Şey Telefon (1) beklenen özellikler
Nothing Phone 1’in sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 788G işlemci tarafından desteklenmesi bekleniyor. Akıllı telefonun 90Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç full HD+ OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor.

Yaklaşan Nothing Phone 1’in, şirketin kendi Nothing OS ile tepesinde Android 12 işletim sistemini çalıştırdığı söyleniyor. Akıllı telefon, 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanına sahip olacak.

Akıllı telefon, 50MP birincil kamera, 8MP ikincil kamera ve 2MP üçüncü kamera ile üçlü bir arka kameraya sahip olabilir. Cihazın 32 MP selfie kamerası ile destekleneceği söyleniyor.

Nothing Phone 1’in kablosuz şarj desteğine sahip 4500 mAh pil ile destekleneceği söyleniyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9