Virgin Mobile, İngiltere’deki en iyi Galaxy S22 fırsatlarından bazılarına sahiptir. Bu sanal bir ağdır, yani Vodafone ve EE’nin ağlarında çalışır. Bu aynı zamanda harika bir kapsama alanı ve daha ucuz planlar elde edeceğiniz anlamına gelir.

Virgin Mobile’dan Samsung Galaxy S22 telefonlardan birini almak istiyorsanız, taksitli 36 veya 24 aylık bir sözleşme imzalamanız gerekiyor. Diğer Birleşik Krallık operatörlerinin aksine, Virgin Mobile’da aldığınız cihaz için önceden ödeme yapmanız gerekmez.

Ama neden Galaxy S22 serisi? Harika kamera kurulumları, hoş ve sezgisel yazılımları, birinci sınıf tasarımı ve harika ekranları nedeniyle bu telefonlardan biri ilginizi çekebilir.

Peki şu anda en iyi Virgin Mobile Galaxy S22 fırsatları hangileri? Aşağıda öğrenelim. Ayrıca bizim kontrol ettiğinizden emin olun En iyi Virgin telefon fiyatları makalesi.

Virgin Mobile Galaxy S22 Ultra fırsatları

bu Samsung Galaxy S22 Ultra, Virgin Mobile’da çeşitli planlarla sunuluyor. En ucuz seçenek 2 GB veri planıdır, ancak 10 GB, 150 GB veya Sınırsız veri planlarından birini seçmenizi öneririz. Ancak bunlarla birlikte telefonun fiyatı değişmiyor. 36 ya da 24 aylık bir sözleşme arasından seçim yapabilirsiniz.

Virgin Mobile Galaxy S22 Plus fırsatları

Virgin Mobile şunları sunar: Ultra ile aynı sözleşmelere sahip Galaxy S22 Plus modeli. Bu, aynı koşulların bu telefon için de geçerli olduğu anlamına gelir. Yine de en az 10 GB veri planına gitmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

Virgin Mobile Galaxy S22 fırsatları

Sürpriz, sürpriz, en ucuz ve en kompakt Galaxy S22, daha büyük kardeşleriyle aynı koşullara sahip. Dev bir telefon istemiyorsanız, bu harika bir seçim. Ancak, bunun bir pil şampiyonu olmadığını unutmayın.

Bu makalenin düzenli olarak güncellendiğini unutmayın, bu nedenle en son teklifler için daha sonra tekrar kontrol edin.

Ayrıca okuyun:telefon-1