EE, Galaxy S22 serisini sunan tanınmış bir İngiltere taşıyıcısıdır. EE, harika fırsatlarıyla popüler olmasa da, planlarıyla elde edebileceğiniz bazı güzel seçenekler var. Bunlar, seçtiğiniz planın Akıllı Avantajları varsa alabileceğiniz Netflix ve Apple Music’i içerir.

EE, İngiltere’deki en pahalı ağlardan biri olsa da, aynı zamanda en güvenilirlerinden biridir. Galaxy S22 telefonları aylık planlarla satılır, yani telefon için tam fiyatı önceden ödemeniz gerekmez.

Bu operatörün biraz pahalı olduğunu düşünürsek, şu anda EE UK’nin Galaxy S22 ve Galaxy S22 Ultra için harika fırsatlar sunduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Bunlar, Galaxy S22’nin aylık ödemelerini %17 oranında azaltan bir anlaşmayı içeriyor. Ancak, bir yakalama var. EE UK, Smart Benefits olmaması koşuluyla bu tür anlaşmalar sunar. Bu, özellikle Netflix aboneliğinizi operatör planınızın bir parçası olarak almayı planlıyorsanız, aklınızda bulundurmanız gereken bir şey.
Atlamak:

EE Galaxy S22 Ultra fırsatları

Şu anda, Enerji Verimliliği ile birleştirilen bazı planlar Galaxy S22 Ultra’da indirim var. Bunlara 40GB, 100GB ve Sınırsız veri planları dahildir. Ancak bunlar aynı zamanda ücretsiz Netflix aboneliği gibi Akıllı Avantajlarla birlikte gelmez. Üç adede kadar Akıllı Avantaj içeren planlar var, ancak şu anda bir indirimleri yok, bu da onları oldukça pahalı yapıyor.

EE Galaxy S22 Plus fırsatları

Ne yazık ki, EE aynı fırsatlara sahip değil Galaxy S22 Plus, Ultra modeli için olduğu gibi. Yine de, Smart Benefits’i de içeren, seçebileceğiniz çok sayıda operatör planı var.

EE Galaxy S22 fırsatları

S22 Plus’ın herhangi bir indirime sahip olmadığı, ancak normal Galaxy S22’dir. Aslında, bu telefon için fırsatlar Galaxy S22 Ultra ile neredeyse aynı. Ancak bu aynı zamanda tasarruf edebileceğiniz seçeneklerin Akıllı Avantajları içermediği anlamına gelir.

Bu makale düzenli olarak güncellenmektedir, bu nedenle en son teklifler için daha sonra tekrar kontrol edin.

Ayrıca, diğer fırsat seçimlerimizi buradan kontrol edebilirsiniz:telefon-1