Yıl 2022 ve hareketli bir emoji ile cevap verme yeteneğiniz yoksa, kelime dağarcığınızın yarısının eksik olduğunu hissediyorsunuz. Şaka bir yana, bu modern dünyadan ilham alan bu iletişim günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası haline geldi.

Yani, Android için WhatsApp’ın yakında animasyonlu bir kalp emojisi koleksiyonu alacağı iyi bir haber, değil mi? Özellik tarafından fark edildi WABetaBilgi ve siteye göre, zaten beta test kullanıcılarına sunuluyor.

Animasyonlu kalp WhatsApp durumu karmaşıktı – özellik, iOS kullanıcıları için Ocak ayında, ancak kısa bir süre sonra geri çekildikten sonra ortaya çıktı. Artık aynı emojinin bir sürümünün Android için WhatsApp’a yönlendirildiği açık, aynı özellik iOS’a da geri dönüyor olabilir.

Söz konusu kalp emojisini (farklı renklerde) gösteren bir ekran görüntüsü vardır ve bunu kullanabilmek için alıcının da bu özelliği etkinleştirmiş olması gerekir. Hareketli kalp emojisini kararlı WhatsApp sürümüne yaymak için somut bir zaman çizelgesi hakkında hiçbir bilgi yok, ancak benzer beta sızıntılarıyla ilgili önceki deneyimlerimiz göz önüne alındığında, çok uzun olmamalı.telefon-1