Halo Infinite’in kampanyası hem hayranlar hem de eleştirmenler tarafından geniş çapta sevilse de, çoğu oyuncu oyunun ortak oyunu desteklemediğini öğrendiğinde hayal kırıklığına uğradı (yerel veya online) 2021’in sonlarında piyasaya çıktığında. O zamanlar geliştirici 343 Industries, kooperatifin oyuna daha sonraki bir tarihte geleceğine söz vermişti. Şimdi, yedi ay sonra stüdyo, sevilen özelliğin Ağustos 2022’de Halo Infinite’e geleceğini açıkladı.

Kampanya işbirliğinin yakında piyasaya sürülmesinden önce, geliştiriciler bunun için bir “test uçuşu” beta planladılar. Nasıl oynayabileceğiniz, nasıl kaydolacağınız, betanın çıkış tarihi ve daha fazlası dahil olmak üzere kooperatif beta hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Halo Infinite kooperatif betası nedir?

(İmaj kredisi: Xbox Oyun Stüdyoları)

Halo Infinite co-op beta, önceki Halo Infinite betaları gibi, oyunun yaklaşan özelliği için bir testtir. 343 Industries, kampanya işbirliğinin devam eden bir sürümünü belirli bir oyuncu grubuna “uçurarak”, işbirliğinin lansman sürümüne girmiş olabilecek hataları, aksaklıkları ve diğer sorunları tanımlayabilir ve çözebilir. betadan toplanan veriler.

genel-20