Fortnite, öncelikle bir battle royale oyunu olmasına rağmen, aslında en büyüleyici yaratıcı sahnelerden birine sahip. Yaratıcılık oyunun ana odak noktası olmasa da, Fortnite ile etkileşim kurmanın en havalı yollarından biri kuşkusuz bu çünkü bazı insanlar inanılmaz derecede yaratıcı. Bize inanmıyorsanız, Grapple Glove’dan tam anlamıyla yararlanan bu harika Örümcek Adam haritasına bir göz atın.

İle birlikte hayvanlara binme ve koruma kiralama yeteneği, Epic ayrıca Öğe Yerleştirici cihazı adı verilen bir şey ekledi. En yaratıcı isim olmasa da, Item Placer cihazı özünde oyuncuların silahları ve her şeyi parıldayan, uçan bir küreden daha doğal hissettiren yerlere koymasına izin verir.

Bu, oyuncuların oluşturabileceği anlamına gelir kendi silah dolapları veya dekorasyon için küçük silah önbellekleri yapın ve bu sürüm gibi daha sadık yeniden yaratmalara bile izin vermelidir. GTA 5’ten mühimmat. Ammu-nation’ın Naruto’nun ya da manga ve anime’den herhangi birinin içinden geçmemesi gerektiği gerçeğini göz ardı ederek, yeni yerler yaratırken ya da diğer oyunlardan veya filmlerden sahneleri yeniden yaratırken daldırma için ne kadar fark yarattığını kolayca görebilirsiniz. .

Öğe Yerleştirici cihazını nasıl kullanacağınızı öğrenmek istiyorsanız, şanslısınız. Orada bir resmi sitede kendisine adanmış yazı. Genel olarak Fortnite Creative’de yeniyseniz, bir içki oyunundan sonra bir Ikea kılavuzunu okumaya çalışmak gibi hissedeceğinizi unutmayın. Başka bir deyişle, çok az mantıklı olacak, ancak burada ve oradaki garip kelimeyi tanımalısınız.

Diğer Fortnite haberlerinde, yeni Nindo mücadeleleri burada ve bazı harika ödüller kazanmanıza izin veriyor. Ayrıca Epic, bazılarının kurallarını yönetmeyi biraz daha kolaylaştırmak için değiştirdi.oyun-2