Perşembe, Epic Games Store’da yeni bir yeni ücretsiz PC oyunu turunun zamanı geldi demektir. Bu hafta, A Game of Thrones: The Board Game ve Car Mechanic Simulator 2018’in dijital baskısını alabilirsiniz. Önümüzdeki hafta, 2020’den Iratus: Lord of the Dead adlı sıra tabanlı bir taktik RPG oyunu keşfedeceğiz. .

Darkest Dungeon’a aşina iseniz, Iratus temelde bu oyunun tersidir. Iratus: Lord of the Dead’de bir malikanenin altındaki derinlikleri keşfetmek yerine, yeraltının derinliklerine başlarsınız. Sen bir büyücüsün ve amacın ürkütücü yeraltı mahzeninden kaçmak ve yüzeyde yaşayan bahtsızlara ölüm ve yıkım yağdırmak.

Bunu yapmak için, tüm olağan şüphelileri içerebilen ölümsüz hizmetkarlardan oluşan sadık ordunuzun yardımına ihtiyacınız olacak: iskeletler, ölüm perileri, hortlaklar ve aktif ayrışmada olan hemen hemen her şey. İşte fragman.

Iratus, Darkest Dungeon’a kıyasla dövüşten dövüşe atlamaya daha fazla odaklanmış durumda ve karakterlere aynı duygusal yatırımı yapmayacaksınız – ve bu biraz rahatlatıcı gelebilir çünkü Darkest Dungeon bazen oldukça bunaltıcı olabilir .

30 Haziran’dan itibaren 08:00 PST / 11:00 EST / 18:00 BST’den itibaren Epic Games Store’dan Iratus: Lord of the Dead’in ücretsiz bir kopyasını alabileceksiniz.oyun-2