Diablo Immortal Hidden Lair konumları senden kaçıyor mu? Blizzard’ın mobil RPG oyununu uzun süredir oynuyorsanız, muhtemelen belirli bir bildirime çok aşinasınızdır: ‘Bu bölgede bir Gizli İnin açıldı’. Konumları hemen belli olmayabilir, ancak onları görmezden gelmeye kalkışmayın. Hangi Diablo Immortal sınıfı olursanız olun, sağlayabilecekleri yükseltmeler için araştırmaya değer.

Eğer trip attıysanız Diablo Ölümsüz Gizli İnler, bu oynaması ücretsiz ganimet bonanza’daki birçok yeni oyuncu gibi, ihtiyacınız olan şey bu kılavuzdur. Gizli İnlerin ne olduğu, neye benzediği ve tüm konumlarıyla ilgili ayrıntılara sahibiz.

Diablo Immortal’daki Gizli İnler Nelerdir?

Diablo Immortal Hidden Lairs, hızlı, kolay ve isterseniz solo olarak tamamlanabilen mini zindanlardır. Bunlar sadece seviye atlamak için iyi bir XP ve efsanevi öğeler kaynağı olmakla kalmaz, aynı zamanda normal Diablo Immortal mücevherlerini cüzdanınızı açmadan elde etmenin harika bir yoludur. Tek sorun, Gizli İnlerin gizli olmasıdır. Herhangi bir türde bir harita işaretçisi veya yön tabelası beklemeyin; Onları bulmanın tek yolu onları kendin avlamaktır.

Bu yeterince zor değilse, Hidden Lairs’in nasıl çalıştığına dair birkaç ek uyarı var. Biri açıldığında, başka bir yere taşınmadan önce Gizli İni bulmak için sadece 10 dakikanız var. ‘İlk gelene ilk hizmet’ esasına göre çalışırlar – bir başkası bir Saklı İnine girerse, artık sizin için erişilebilir olmayacaktır. Açıldığında Diablo Immortal’ın parti bulucusuna göz kulak olarak bunu lehinize çalıştırabilirsiniz. Grubunuzdan biri ine girerse, hepiniz birlikte savaşmak için bir uyarı alacaksınız. Gizli İni bulmak ve bu sığınakta savaşmak söz konusu olduğunda sayıların gücü vardır, bu yüzden gruplaşarak rekabeti azaltın.

Diablo Immortal Hidden Lair konumlarını nerede bulabilirim?

Neyse ki, Hidden Lair konumları tamamen rastgele değil. Her bölge, harita üzerinde dağılmış olsalar da birkaç spawn noktası içerir ve sayıları bölgeye bağlı olarak çılgınca değişir. Gizli İnlerin hepsi her bölgede aynı görünüyor, bu yüzden her bölgede ne arayacağınızı öğrendikten sonra onları ortamdan kolaylıkla seçebileceksiniz.

Her bir bölgedeyken Gizli İnler’in nasıl göründüğü aşağıda açıklanmıştır:

 • Ashwold Mezarlığı: mozole
 • Karanlık orman: Tünel
 • Şassar Denizi: Peki
 • Zoltun Kulle Kütüphanesi: Peki
 • Bilefen: Mağara
 • Zavain Dağı: Mağara
 • Donmuş Tundra: Altar
 • Lanet Diyarı: Altar

Yakınlarda olduğunuzda giriş mavi veya sarı renkte parlayacak ve mini haritanıza bir işaret eklenecektir. Tüm Hidden Lair konumlarını derledik, her bölgede nasıl göründüklerini açıkladık ve her haritada işaretledik, böylece bildirim açıldığında nereye bakacağınızı bildiğinizden emin olabilirsiniz.

İşte tüm Diablo Immortal Hidden Lair konumları:

Ashwold Mezarlığı Gizli İnine yerleri

Bu bölgede 18 Gizli İn vardır:

Dark Wood Gizli İnin yerleri

Bu bölgede 10 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Dark Wood'un, öncelikle haritanın kuzey tarafında kümelenmiş, Saklı İnlerle işaretlenmiş bir haritası.

Shassar Denizi Gizli İni yerleri

Bu bölgede 9 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Shassar Denizi'nin Saklı İnlerle işaretlenmiş, harita boyunca eşit olarak dağılmış bir haritası.

Zoltun Kulle Gizli İni yerleri kütüphanesi

Bu bölgede 7 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Gizli İnler: Zoltun Kulle Kütüphanesi'nin Gizli İnlerle işaretlenmiş, haritanın doğu ve batı taraflarında eşit olarak dağılmış bir haritası.

Bilefen Saklı Lair lokasyonları

Bu bölgede 10 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Hidden Lairs ile işaretlenmiş, öncelikle haritanın kuzey tarafında kümelenmiş bir Bilefen haritası.

Zavain Dağı Gizli İni yerleri

Bu bölgede 8 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Öncelikli olarak haritanın ortasında kümelenmiş, Hidden Lairs ile işaretlenmiş Mount Zavain haritası.

Donmuş Tundra Gizli İni yerleri

Bu bölgede 10 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Hidden Lairs ile işaretlenmiş Frozen Tundra'nın haritası, haritanın etrafında bir daire şeklinde eşit olarak dağılmıştır.

Damnation Diyarı Gizli Sığınak yerleri

Bu bölgede 10 Gizli İn vardır:

Diablo Immortal Hidden Lairs: Hidden Lairs ile işaretlenmiş, öncelikle haritanın kuzey tarafında kümelenmiş bir Lanet Diyarı haritası.

Diablo Immortal Hidden Lair ödülleri

Hidden Lair’in kaç katı olursa olsun, Diablo Immortal Lair Guardian’a karşı bir savaşla sonuçlanacak. Bu mini patron, herhangi bir rastgele renkte 1. Derece normal mücevher düşüren bir Elit Canavardır. Barbar, Crusader, Demon Hunter, Monk, Necromancer veya Wizard’ınız için Diablo Immortal’ın en iyi yapım kılavuzlarımıza göz atın ve sınıfınız için en iyi normal taşları keşfedin.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer179,99 $GÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Lair Muhafızı katledildiğinde, kendi Lair Muhafızı ile tamamlanmış ek bir kata erişmenizi sağlayan bir portalın ortaya çıkma şansı var. Ayrıca bir Demirci ile donatılmış olarak gelir, böylece devam etmeden önce öğeleri kurtarabilir ve gereken ek envanter alanını boşaltabilirsiniz. Her şeyi temizledikten sonra, Hidden Lair’den çıkmak için yakınlarda ortaya çıkacak portal ile etkileşime geçin.

General Diablo Immortal Hidden Lair ipuçları

Diablo Immortal Hidden Lairs, onları temizledikten sonra size bol miktarda ödül sağlayabilir, ancak onlarla savaşarak zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmek için yapabileceğiniz birkaç şey var.

 • Massacre Kills’ten alınan bonus DP’yi ihmal etmeyin. Gizli İnler tipik olarak sürekli bir dar koridordur, bu yüzden büyük bir düşman grubunu bir kerede çekerek ve bu bonusu netleştirmek için onları aynı anda öldürerek bunu kendi yararınıza kullanın.
 • Hidden Lairs müsait olduklarında öncelik vermenizi tavsiye etsek de, onlardan günlük alabileceğiniz mücevher miktarının bir sınırı vardır. Gizli sınır, günde yaklaşık iki veya üç Gizli Lair’de maksimuma çıkıyor gibi görünüyor, bu nedenle, aldığınız ödüllerde bir düşüş görmeye başladığınızda, yarına kadar onları takip etmekten vazgeçmeniz akıllıca olacaktır.
 • Hidden Lair’deyken belirlenmiş bir zaman sınırı yoktur, bu yüzden Lair Guardian’a katılmadan önce in içindeki tüm ikincil hedefleri tamamlamaya özen gösterin. Bu hedefler genellikle nesnelerle etkileşime girmeyi veya belirli bir düşman grubunu yenmeyi içerir, bu nedenle onları tamamlamak için çok uzağa gitmenize gerek kalmaz.

Tüm Diablo Immortal Hidden Lair konumlarını bir kez ezberledikten sonra, onları takip etmek ve ganimetlerden temizlemek ikinci doğa haline gelecek ve elde edeceğiniz mücevherler, bunlarla her zamankinden daha hızlı savaşmanızı sağlayacak. Bu uzun soluklu franchise’ın en son bölümüne henüz başlamadıysanız, oyundaki en iyi sınıfla Hidden Lairs’i yıkmak istiyorsanız Diablo Immortal seviye listemize bir göz atın.oyun-2