Serbest mod, bu hafta sonu Destiny 2’nin Trials of Osiris’e geri dönüyor. Bu, oyunun en büyük PvP mücadelesini tek başınıza üstlenebileceğiniz ve daha iyi iletişim ile sizi mahvetmeye hazır üç oyunculu takımlarla yüzleşmekten korkmayacağınız anlamına gelir. İşte Trials of Osiris için karşılaşacağınız harita ve oynayarak hangi silahları kazanabileceğiniz.

Osiris Denemeleri, Cuma günü yapılan günlük sıfırlama ile başlar, bu nedenle başladığında bu makaleyi güncelleyeceğiz.

Deneme silahları artık Alacrity Origin Trait’i taşıyor. Bir ateş ekibinin yaşayan son üyesi olduğunuzda veya tek başınıza koşarken, Denemeler toplarınızda size daha fazla nişan alma yardımı, yeniden yükleme hızı, denge ve menzil sağlar. Ayrıca, çatışma dışındayken yeniden doldurduğunuzda silahınızın doldurma hızını büyük ölçüde artıran Crucible Origin Trail, One Quiet Moment ile değiştirmeyi de seçebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi, Denemeler, Cuma günkü 10:00 PT / 13:00 ET’de yapılan günlük sıfırlamadan, bir sonraki Salı aynı saatte haftalık sıfırlamaya kadar kullanılabilir. Bu süre zarfında, hangi Exotics’i sattığını görmek için Xur’u da ziyaret edebilirsiniz. Belirli bonusları belirleyecek bir Deneme kartı almak için Kule’deki Saint-14’ü ziyaret ettiğinizden emin olun (belirli kilometre taşlarında bonus ödülleri alıp almadığınız veya bir kaybın affedilip affedilmeyeceği gibi).

Trials of Osiris, Cuma günkü günlük sıfırlamadan Salı günü haftalık sıfırlamaya kadar süren ve size katılmanız için dört gün veren bir hafta sonu PvP modudur. Denemelerdeki hedefiniz, siz ve ateş ekibinizdeki diğer iki oyuncu için, hiç kaybetmeden yedi maç kazandığınız “Kusursuz” bir koşu elde etmektir.

Kusursuz olun ve Deniz Feneri’ne bir gezi kazanın ve yeni Adept silahları da dahil olmak üzere bazı özel ödüller kazanın. Bunların ek stat bonusları vardır, bu da onları elinize alabileceğiniz en imrenilen öğeler arasında yapar.

Bu sezon Denemeler’de yapılan bir dizi değişiklik sayesinde, moda girmek eskisinden biraz daha kolay. Trials of Osiris artık çöpçatanlık özelliğine sahip, böylece üç oyuncudan oluşan tam bir ekibiniz olmasa bile maçlara atlayabilirsiniz. Saint-14’ten satın aldığınız, moda erişmenizi sağlayan ve kazançlarınızı takip eden kart olan Trials Passage’ınız artık olumsuzluk kayıplarınızı takip edin – böylece Kusursuz bir koşuda kaybetseniz bile oynamaya ve ödüller kazanmaya devam edebilirsiniz. Bungie ayrıca Deneme Sürümlerini ayarladı, böylece sayıya göre ödüller kazanırsınız. mermimaçlar yerine, oturumunuz sırasında kazandınız ve Crucible ve Gambit’e benzer bir itibar sistemi ekleyerek Osiris’in benzersiz ganimetlerinden bazılarını kazanmayı kolaylaştırdınız.

Son olarak, aldığınız hafta sonu boyunca Saint-14 ile bozdurabileceğiniz kipe katıldığınız için Deneme Engramları kazanacaksınız. Yeni güncelleme sayesinde, bu engramları belirli ganimet parçaları verecek şekilde ayarlayabilir veya ganimet havuzunuzda mevcut olanı genişletecek rastgele düşüşlerle şansınızı deneyebilirsiniz. Yani Denemelere tek başına giriyor olsan bile, harika yeni teçhizat kazanmanın birçok yolu var.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1