Bir Başka Kripto Borsası, Madeni Para Kazasında Para Çekme İşlemlerini Dondurdu başlıklı makalenin resmi

Fotoğraf: Nhac Nguyen (Getty Resimleri)

2022’deki büyük kripto patlaması, giderek daha çok bankalardaki klasik bir koşu gibi görünmeye başlıyor.

Kripto vadeli işlemleri ve borç verme borsası Coinflex Perşembe günü kullanıcıları şok etti duyuru duraklayacağını söyleyerek tüm para çekme işlemleri, aşırı piyasa koşullarına atıfta bulunarak” ve devam eden belirsizlik. Kullanıcılar, basın saatinden itibaren Coinflex hesaplarından para çekemezler. Telaşlı duraklama, benzer ani geri çekilmeden bir hafta sonra gelir. donuyor Dünyanın en büyük kripto para borsalarından ikisi olan Celsius ve Binance’de.

Coinflex, blog yazısında CEO Mark Lamb, durumun tamir edileceğinden ve para çekme işlemlerinin geri alınmasıyla sonuçlanacağından “güvendiğini” söyledi. Piyasa koşulları iyi görünmüyor ama. son zamanlarda Bitcoin daldırılmış 18 ayın en düşük noktasına ulaştı ve sürüler gönderdi yüzen kripto sahiplerinin sayısı için sahil. Kuzu tahmini bir tarih verdi para çekme işlemlerine tekrar izin verilecek: 27 Haziran’a sabitlenmiş bir güncelleme ile 30 Haziran.

Lamb, “Bu tarihlerin, duruma ilişkin mevcut anlayışımıza dayanan tahminler olduğunu lütfen unutmayın.” Dedi. “Durumla ilgili ayrıntılar ve güncellemeler hakkında mümkün olan en kısa sürede daha fazla netlik vereceğiz.” Coinflex, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

bozuk para Bu hafta sıcağı hisseden tek kişi değildi. Çarşamba günü, ticaret platformu Voyager ilan edildi günlük para çekme limitini yarıdan fazla indirmeye karar verdi, 25.000 ila 10.000 dolar. Voyager’ın kemer sıkması, temerrüt bildirimi yayınlamayı düşündüğünü açıkladıktan sonra geldi. topallama kripto hedge fonu Three Arrows Capital. yolcu iddialar Three Arrows Capital ona şeytani bir 666 milyon dolar borçlu ödenmemiş kredilerde Bitcoin değerinde. hedge fonu bildirildiğine göre bu ayın başlarında borç verenlerden gelen marj çağrılarını karşılayamadı. Voyager, yorum talebine hemen yanıt vermedi.

Korku gösterisini durduran kripto para çekme işlemi geçen hafta Celsius ile başladı. Uzaydaki bir diğer önemli oyuncu olan Babel Finance, yaptıkları nedeniyle günler sonra davayı takip etti. tarif kripto pazarında “büyük dalgalanmalar” olarak.

olup olmayacağı konusunda ciddi endişeler var. Kripto sahipleri paralarından herhangi birini görebilecekler. Geçen hafta can sıkıcı bir gelişmeyle, Celsius ilan edildi normalini duraklatıyordu Twitter Alanları ve Bana Her Şeyi Sor oturumları “benzeri görülmemiş zorluklarda geziniyor”.genel-7