Web'de Son Dakika Otel Fırsatları Nasıl Bulunur başlıklı makale için resim

Bazen önceden planlama yapmak mümkün değildir: ybir otelde bir odaya ihtiyacın var ve buna mümkün olduğunca çabuk ihtiyacın var. Web tarayıcınızı veya akıllı telefonunuzu açın ve önümüzdeki birkaç gün içinde kafanızı koyabileceğiniz bir yer bulmak için bir dizi seçeneğiniz var ve aynı zamanda rezervasyon yapma ihtimalini de ödemeden.

Tabii ki, biraz deneme yanılma gereklidir – bu her zaman kesin bir bilim değildir – ancak en azından bir odayı ucuza alma şansınızı en üst düzeye çıkarabilmelisiniz. İyi haber şu ki, otellerin bu gece veya önümüzdeki birkaç gün için boş kapasitesi varsa, kiralamak için can atacaklar. boşa gitmesine izin vermek yerine, alabilecekleri her şey için.

Ucuz otel odası bulmak için geçerli olan ipuçlarının ve püf noktalarının çoğu, çok kısa sürede ucuz otel odası bulmak için de geçerlidir. Siz yapıyorsunuz, elbette, birden fazla oteldeki fiyatları karşılaştırmak istiyorsanız (neyse ki birçok site ve uygulama bunu yapmanıza yardımcı olacaktır – aşağıya bakın), nakitten tasarruf etmek için varış noktanızdan daha uzak durmayı düşünün ve sahip olduğunuz herhangi bir otel üyeliğinin kullanımı.

Ayrıca birkaç otelle doğrudan iletişime geçmekte fayda var., ancak bu değerli zamanınızı alabilir: Üçüncü taraf bir siteden geçmiyorsanız, bazıları daha büyük indirimler sunacaktır ve gerçek bir insanla konuşuyorsanız daha iyi bir fiyat için pazarlık yapabilirsiniz. Yardımcı olabilecek siteler ve uygulamalar için okumaya devam edin…

LateRooms.com

LateRooms.com'un ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü: LateRooms.com

LateRooms.com özellikle son dakika fırsatlarına odaklanan sitelerden biridir, ancak istediğiniz zaman size bir oda da bulabilir. Dünyanın neresine gideceğinize ve ne zaman bir odaya ihtiyacınız olduğuna dair önemli ayrıntılara dokunun ve aynı gece bir şey arıyor olsanız bile ekranınızda bir dizi ayrıntılı seçeneğin belirdiğini göreceksiniz.

site deneyecek sizin için en uygun odaları bulun (örneğin, bir çift olarak, bireysel olarak veya iş için seyahat ederken) ve sonuçlar, değerlendirme puanına veya fiyata göre düzenlenebilir. Ücretsiz iptaller, gerekli ön ödemeler, kalan oda sayısı ve alabileceğiniz indirimin boyutu hakkında bilgiler de bizim beğendiğimiz sonuçlarda gösteriliyor.

OtelBu gece

HotelTonight ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü: OtelBu gece

İpucu isimde: OtelBu gece son dakika otel fırsatlarına ve mobil uygulamalara yöneliktir. Android ve iOS bir göz atmaya değer, yanı sıra ana web sitesi. Varsayılan arama, rezervasyon yaptığınız akşam otel odaları içindir, bu nedenle bir harita üzerinde ve bir sonuç listesi biçiminde işaretlenmiş olarak nelerin mevcut olduğunu görmek için varış noktanızı yazın.

Burada işinize yarayacak pek çok şey var: tabii ki gece için fiyatlandırma, ayrıca otel türleri, indirim boyutları ve gelecekte fiyat düşüşü e-posta uyarılarına kaydolma seçeneği. Ayrıca gece için en büyük indirimi sunan, ancak buna bir zaman sınırı koyan günlük düşüşe de göz atın. Listedeki her otel için aldığınız kısa ama bilgilendirici özetler çok iyi yapılmış, fazla.

Gökyüzü Tarayıcısı

Skyscanner ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü: Gökyüzü Tarayıcısı

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, daha genelleştirilmiş arama siteleri de son dakika ayrıntılarını bulmada yardımcı olabilir ve bu kesinlikle Gökyüzü Tarayıcısı. altında aramanızı çalıştırın. Oteller sekmesine tıklayın ve kısa bildirim tarihlerinizi seçin; fiyat, inceleme puanı, mevcut konumunuza olan mesafe ve otel türüne göre filtrelenebilecek çok sayıda sonuçla karşılaşacaksınız.

Ayrıca, arama sonuçlarını ücretsiz iptalli veya ön ödemesiz otellerle sınırlayabilirsiniz ve ayrıca indirimli ve indirimli otel odaları için onay kutuları vardır. Belirli olanakları (ücretsiz otopark veya spor salonu gibi) seçme yeteneğini ekleyin ve bu kapsamlı bir hizmettir. Kullanım kolaylığı ve arama filtrelerinin esnekliği açısından rakipsizdir.

Hotels.com

Hotels.com ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü: Gökyüzü Tarayıcısı

Son dakika fırsatları konusunda yardımcı olabilecek başka bir çok amaçlı seyahat arama sitesi, Hotels.com hemen yer aramaya başlayabilmeniz için arama kutusunu öne ve ortaya koyar. Fiyat muhtemelen en önemli unsurdur, ancak sonuçları otel türüne, misafir değerlendirmesine, bulunduğunuz yere olan uzaklığa, ücretsiz iptale ve daha fazlasına göre de filtreleyebilirsiniz.

Nerede kalmak istediğinize karar vermenize yardımcı olmak için her otel hakkında zengin bilgiler alırsınız ve bazılarının yanında Gizli Fiyat etiketi görüntülenir: Onlara erişmek için sitede bir hesap açmanız gerekir ve seçim açısından (oda tipi gibi) biraz daha az esneklik elde edin, ancak konaklamanızda daha büyük indirimler almanın kullanışlı bir yolu olabilirler.

Sıcak tel

Hotwire otel arama web sitesi ekran görüntüsü

Ekran görüntüsü: Sıcak tel

Sıcak tel bir Siz gerçekten rezervasyon yapana kadar otelinizi bir sır olarak tutma yaklaşımını benimseyen popüler otel indirim sitesi: Daha düşük bir fiyat alırsınız ve oteller odalarını doldurur, ancak halka açık bir şekilde reklam vermek zorunda kalmazlar yedek, indirimli odaları var. Burada kısa sürede oldukça önemli tasarruflar elde edebilirsiniz.

Buradaki sorun, kaldığınız otel türü, seçebileceğiniz oda türü ve mevcut yükseltmeler açısından daha az seçeneğe sahip olmanızdır. Bu fırsatlar da iade edilmez, bu nedenle planlarınız değişirse, hala ödemek zorundasın. Rezervasyon yapmadan önce fiyatı, otel olanaklarını ve otelin geniş konumunu görebiliyorsunuz.genel-7