Yeni bir Diablo Immortal güncellemesi yakında geliyor, Blizzard söz verdi Redditve aksiyon RPG’nin içerik dalgalarının ilki battle pass’a odaklanırken, geliştiriciler gelecek için daha da büyük güncellemelerin planlandığını söyledi. Blizzard’ın topluluk lideri Adam Fletcher, Diablo Immortal topluluğu arasında ortak bir duyguyu ifade eden bir gönderiye yanıt olarak güncellemeyle dalga geçti – sırada ne var? Bu Reddit olduğundan, soru biraz daha kibardı.

Fletcher, “Mevcut Battle Pass’ın sonuna geldiğimizde, önümüzdeki birkaç hafta içinde ilk güncellememizi burada yapacağız” dedi. “İçerik kadansımızın bir kısmını gönderide detaylandıracağız. Bir sonraki güncelleme için beklentiler, [sic] BP’nin yanı sıra bazı özellikler, düzeltmeler vb.

Fletcher ayrıca gelecekteki güncellemelerin tüm oyuncular için ücretsiz olacak yeni hikaye içeriği ve diğer “daha büyük” özellikleri tanıtacağını söyledi. Bu yeni içeriğin, yeni zorlukların üstesinden gelmek için gerekli öğeler ve ekipman için para ödemenizi bekleyip beklemeyeceği başka bir konudur, ancak oyunun oldukça yırtıcı mikro dönüşümleriyle ilgili endişelerin sonraki güncellemelerde daha az agresif bir formata yol açacağını umuyoruz.

Oyunun nihayet Haziran ayının başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana oldukça az içerik oldu ve hayranlar için daha fazla endişe verici, bir sonraki adımla ilgili daha da az iletişim. Seviye sınırına ulaştığınızda ve Paragon saflarında yükselmeye başladığınızda, dişli taşlamaktan başka yapacak çok az şey kalır.

Serinin her zaman öğütmenizi beklemesi anlamında hepsi çok Diablo. Mevcut kampanya çok kısa olduğu için ve oyun sonu eziyetleri para harcamak etrafında dönme eğilimindeyken, hayranların daha fazlasını istemesi anlaşılabilir – hatta Diablo Immortal’ın birincil oyun sonu etkinliği olan Çatışma Döngüsü’ne bile tam olarak katılamadığınızı düşünürsek daha da fazlası. bir kaç ay.

Hala ilk kampanyada ilerliyorsanız, karakterlerinizi dövüş şekline sokmak için en iyi Monk yapısı, Necromancer yapısı ve Crusader yapısı için önerilerimize göz atın.oyun-2