İhlalin içineyapımcılarından bilim kurgu sıra tabanlı strateji oyunu FTL: Işıktan Daha Hızlı19 Temmuz’dan itibaren bir Netflix aboneliğinin parçası olarak iOS ve Android’de mevcut olacak, geliştirici Subset Games Perşembe günü duyurdu.

Geçen yılın sonundan bu yana Netflix, abonelerin ücretsiz olarak oynayabileceği bir dizi mobil oyun sunuyor. Şirket, piyasaya sürülmesinden bu yana geçen aylarda sürekli olarak başlıklar ekliyor ve mevcut olanların çoğu genel görünümlü gündelik yemekler olsa da, Netflix gibi daha dikkate değer oyunlar eklemeye kararlı görünüyor. İhlalin içine. Örneğin, bu ayın başlarında Geeked Week etkinliğinde Netflix, aralarında bir dizi indie oyununun olduğunu açıkladı. ruh bekçisi ve yeni bir giriş hüküm sürer serisi, mobil tekliflerine eklenecek.

iOS ve Android sürümü İhlalin içine “Yeniden ziyaret edilmiş ve yeniden tasarlanmış” bir dokunmatik ekran arayüzüne sahiptir, Subset Games’e göreve reklamlar veya uygulama içi satın almalar olmayacak. Yeni dahil olmak üzere diğer platformlardaki sürümlerle aynı içeriğe sahip olacaktır. Gelişmiş Sürüm eklemeleri bu da 19 Temmuz’da satışa sunulacak.

Netflix ayrıca hit kart oyununun Netflix’e özel bir sürümünü yayınladı patlayan yavru kedi, 2023 yılında çizgi diziye dönüşmeyi planlıyor.

genel-2