VKontakte sosyal ağındaki Avtograd News içeriden öğrenen halk, AvtoVAZ tesisindeki bileşenlerin tedarikiyle ilgili durumun, özellikle baharla karşılaştırıldığında kademeli olarak iyileşmeye devam ettiğini yazıyor.

Bileşenler, önceki aylara kıyasla şimdi oldukça neşeyle AvtoVAZ’a getirildi. 600’den fazla ticari aracın, dört günlük bir çalışma haftası ile sekiz saatlik iki vardiya halinde hattan inmesiyle Granta montaj hattı iyi bir şekilde ilerliyor.


Avtograd HaberleriOkuyuculardan birinin Lada Granta hatchback’lerin üretilip üretilmeyeceği sorusuna şu yanıt verildi: “Kimse net bir şekilde cevap veremez, krizden çok az önce toplandı, iniyor, büyük olasılıkla artık hiç olmayacak. saygılar.”

Daha önce kaynak, ilk partisi AvtoVAZ’da bir araya getirilen Lada Niva Legend ve Lada Niva Travel otomobilleri hakkında ayrıntılı bilgi verdi. Otomobillerde hava yastıklarının yanı sıra ABS ve ERA-GLONASS üniteleri de yok. Aynı zamanda yerli üretim yeni emniyet kemerleri de aldılar.

Halka açık Avtograd haberlerini yöneten kişi Tolyatti’de yaşıyor ve AvtoVAZ’da çalışıyor, bu nedenle içeriden biri tarafından yayınlanan bilgiler güncel ve neredeyse her zaman güvenilir.genel-22