*Başlık resmi – Asus ROG Phone 5

Yeni nesil Asus ROG Phone 6 serisi, 5 Temmuz’da ‘Cesaret Edenler İçin’ başlığı altında geliyor. Ve şimdi, çevrimiçi olarak cüretkar yeni bir sızıntı ortaya çıktı, MySmartPrice raporlarıresmi piyasaya sürülmeden önce oyun telefonu hakkında bilinmesi gereken neredeyse her şeyi açıklıyor.

Asus ROG 6, Snapdragon 8+ Gen 1’i destekleyen Geekbench’te görünüyor

Cihaz, AI2201_F ve Snapdragon 8+ Gen 1 numaralı spor modelleriyle popüler kıyaslama web sitesinde yer alıyor. Yeni yükseltilmiş amiral gemisi işlemci, 2.02 GHz’de dört çekirdek ve 3.19 GHz’de dört çekirdeğe sahiptir ve atmak istediğiniz tüm oyun zorluklarını üstlenmeye hazırdır. ona. ROG Phone 6, Adreno 730 GPU’yu tespit ediyor.

Yukarıdaki resimde görebileceğiniz gibi, web sitesinde listelenen telefon 16GB RAM ile geliyor, ancak önceki sızıntılardan ve söylentilerden 18GB RAM varyantının da rafları süsleyeceğini biliyoruz ve bu nedenle daha mütevazı (eğer varsa) Burada mütevazı diyebilirsin) 12GB RAM versiyonu.

Cihaz, tek çekirdekli testte 1323’e, çok çekirdekli testte ise 4238’e ulaşmayı başardı ve bu da genel olarak oldukça etkileyici bir puan. Referans olarak, Asus ROG Phone 5, tek çekirdekte 1.131 ve çok çekirdekli testte 3.729’u yönetti, bu nedenle kesinlikle yeni nesilde bir gelişme var. Oyun ahizesi kutudan Android 12 ile çıkacak.

Daha önce, daha fazla Asus ROG Phone 6 özelliği sızdırıldı

Yaklaşan akıllı telefonlar yakın zamanda, şarj hızlarını ortaya çıkaran 3C sertifikasyon web sitesinde görüldü: 65W, önceki model ROG Phone 5 ile aynı. MySmartFiyatı). Sızan ROG Phone 6 özelliklerinin neler olduğunu hızlıca özetleyelim.

Telefonun 6.78 inç OLED ekran, Full HD+ çözünürlük ve çarpıcı 165Hz ekran yenileme hızı ile geldiği söyleniyor. Yukarıda bahsettiğimiz gibi, güçlü ve güçlü Snapdragon 8+ Gen 1, cihaza güç sağlayan SoC’dir. Diğer sızıntılar, 6.000 mAh’lik devasa bir pil hücresinin oyun seanslarınızı daha uzun süre yapacağını gösteriyor.

Kameraya gelince, üçlü kamera sisteminde 64MP birincil atıcı bekleniyor. Diğer özellikler arasında çift stereo hoparlörler ve bir VC soğutma odası bulunur (PUBG Mobile oynarken ısındığımızda telefonlarımızın tamamen ısınmasını istemiyoruz, değil mi?).

Resmi açıklamanın tarihine yaklaşırken, internet alanının derinliklerinden daha fazla sızıntının yüzeye çıkması kaçınılmaz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!telefon-1