Amazon, Hindistan’da, Bluetooth özellikli bir Micromini X Ninja oyun denetleyicisi ile birlikte Fire TV Stick’i Rs’lik bir geri ödeme ile sunduğu birleşik bir teklif yürütüyor. 750. Promosyonun asıl amacı, görünüşe göre sıradan oyuncuları TV’lerinde oyun oynamak için Fire TV Stick satın almaya teşvik etmektir. Amazon, Fire TV Stick aracılığıyla 30.000’den fazla oyuna ücretsiz erişim sağladığını iddia ediyor. Oyun içeriğine yönelik baskı, Fire TV Stick’i diğer medya akış cihazları arasında farklı bir teklif haline getirmeyi amaçlıyor.

Müşterilerin, Rs’yi almak için Fire TV Stick’i Micromini X Ninja oyun kumandasıyla birlikte sepetlerine eklemeleri gerekir. 750 para iadesi, Amazon açıklar kendi web sitesinde.

Verilen para iadesi, birleşik sipariş gönderildikten sonra Amazon Pay hesabınıza yatırılacaktır. Fire TV Stick’inizde oyunlar da dahil olmak üzere yeni içerik satın almak için kullanabileceksiniz.

30 Haziran’a kadar geçerli olan birleşik teklif, düşük bir Rs fiyatıyla etkin bir şekilde satın alınabilir. 4,148. Fire TV Stick Lite, Fire TV Stick, Fire TV Stick 4K, Fire TV Stick 4K Max modelleri ile uyumludur.

Şeffaf tasarıma sahip oyun kumandası ayrı olarak temin edilebilir Rs’de. 1.899 e-ticaret sitesinde. Titreşim geri bildirimi ve hareket algılama gibi özelliklerle birlikte gelir. Kontrolör ayrıca kontrol için bir D-pad’in yanı sıra joystick içerir.

Satın aldıktan sonra, şuraya giderek Micromini X Ninja kontrol cihazını Fire TV Stick’inize bağlayabilirsiniz. Ayarlar > Uzaktan ve Bluetooth cihazları.

Amazon, yeni promosyonu tanıtarak Fire TV Stick’in kullanım durumlarını genişletmeyi ve sıradan oyuncular için bir oyun cihazı yapmayı hedefliyor gibi görünüyor. Bazı mevcut Fire TV Stick kullanıcıları, deneyimlerini yükseltmeye ve birleşik tekliften yararlanmaya ikna etmek için teklifi ana ekranlarında da görüyor.

Yakın tarihli bir rapor, Microsoft’un, kullanıcıların Xbox Game Pass Ultimate aracılığıyla filmlere, TV hizmetlerine ve bir oyun kitaplığına erişmesine izin verecek Fire TV Stick benzeri TV akış cihazını başlatmayı planladığını öne sürdü.

Fire TV platformu için mevcut olan mevcut oyun kataloğu, hardcore oyuncular için ikna edici oyunlar içermiyor. Bununla birlikte, normal kullanıcıları Fire TV Stick’i film ve TV içeriği izlemenin yanı sıra bir oyun cihazı olarak kullanmaya memnun edebilecek oyunlara sahiptir.

Bu ayın başlarında Amazon, Hindistan’da Rs’de Yepyeni Alexa Voice Remote ile Fire TV Stick Lite’ı tanıttı. 2.999. Amazon Prime Video, Netflix ve Disney+ Hotstar gibi akış platformları için özel kontrollere sahip yeni uzaktan kumandayı getirdi.


Ortaklık bağlantıları otomatik olarak oluşturulabilir – ayrıntılar için etik bildirimimize bakın.genel-8