A Plague Tale: Requiem, Asobo Studio ve Focus Home Interactive’den yeni çıkacak bir aksiyon-macera oyunudur. Başlık, 2019’da PC’de ve çeşitli konsollarda çıkan “A Plague Tale”in doğrudan devamı niteliğinde. Mükemmel anlatımı, çarpıcı görselleri ve duygusal yolculuğuyla övgüyle övüldü. Şimdi, devam filminin çıkış tarihi açıklanırken elimizde birkaç detay daha var. A Plague Tale Requiem Ön Sipariş Bonusu içeriği de çeşitli vitrinler aracılığıyla açıklandı.

A Plague Tale Requiem Ön Sipariş Bonus İçeriği

Oyun artık PC, PS5 ve Xbox Series S|X için ön siparişe açıldı. A Plague Tale Requiem’i ön sipariş verirseniz, aşağıdaki ek bonus içeriği alırsınız.

Koruyucu Paket

Bu paket aşağıdaki içeriği içerir.

  • Kırmızı Kız Arbalet Derisi
  • Amicia için 13 Özel Kozmetik
  • Bonus Üretim Malzemesi
A Plague Tale Requiem Ön Sipariş Bonus İçeriği Koruyucu Paketi içerir
Koruyucu Paket

Ekstra içeriğin çoğu doğası gereği kozmetik olsa da, oyuncular da erkenden bazı yapım malzemeleri alacaklar. Çoğu durumda, bu birkaç başlangıç ​​yükseltmesine yardımcı olur, bu nedenle asıl teşvik kozmetik öğelerdir.

A Plague Tale Requiem Ön Siparişi Ver

Artık oyunu aşağıdaki platformlarda ön sipariş verebilirsiniz. Yazma sırasında, resmi PlayStation mağazası bağlantısı henüz seçeneği sunmuyor.

Focus Entertainment Store üzerinden konsollarda satın almayı seçerseniz, fiziksel bir sürüm alırsınız. Dijital satın alımlar için lütfen ilgili platform mağazalarını kullanın.

Ek olarak, Focus Entertainment Store’dan sipariş verirseniz, ters çevrilebilir bir kapağı olan fiziksel sürümü de alacaksınız.

Focus Entertainment Store'dan Bir Plague Tale Requiem Tersinir KapakFocus Entertainment Store'dan Bir Plague Tale Requiem Tersinir Kapak
Bir Plague Tale Requiem Tersinir Kapak

Xbox Game Pass’te Bir Plague Tale Requiem

abone olduysanız Xbox Oyun Geçişi PC’de veya konsolda oyunu oynayabileceksiniz birinci gün ilave olarak.

A Plague Tale Requiem Çıkış Tarihi

Oyun, yukarıda belirtilen tüm platformlara geliyor. 18 Ekim 2022.

Hazır buradayken Steelrising, Evil West ve Marauders gibi yeni çıkacak oyunlar için diğer ön sipariş kılavuzlarımıza göz atmayı unutmayın.

Plague Tale Requiem Ön Sipariş Bonusu içeriği hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce erken alım olur mu? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlarda paylaşın ve bize bildirin.oyun-5