En rastgele (ve harika) birinin topuklarında sıcak Apple Watch Series 7 henüz daha eski, daha mütevazı ama yine de çok çekici fırsatlar Apple Watch SE bugün aynı zamanda bugüne kadarki en yüksek indirimlerinden birini elde ediyor.

Yanılmıyorsak, 2020 sonbaharında piyasaya sürülen bütçe dostu akıllı saat, şu anda hem Walmart hem de Amazon’da şimdiye kadarki en düşük fiyatıyla yalnızca GPS 44 mm’lik bir varyantta mevcut. Tıpkı dün Seri 7’de olduğu gibi, pazarlık avcılarının tasarruflarını en üst düzeye çıkarmak için belirli bir renk kombinasyonunu seçmeleri gerekiyor.

Bu özel durumda, gümüş kasalı ve “Abyss Blue” spor kayışlı alüminyumdan yapılmış bir cihazdan bahsediyoruz, sizi 309 dolarlık liste fiyatından 100 dolar daha düşük bir fiyata geri getiriyor. Diğer tüm modeller çok daha az işaretlendiğinden, bu jumbo boyutlu sürüm, 40 mm Apple Watch SE’den hücresel bağlantı olmadan inanılmaz derecede yeterince ucuz.
Esasen geçen yıl bir devam filminin olmamasıyla spot ışığında tutuldu, Apple’ın ilk düşük maliyetli giyilebilir cihazının (büyük ölçüde yükseltilmiş) olması bekleniyor. ikinci baskı bu sonbaharda üst düzey bir Series 8 kuzeniyle birlikte.
Bu, ana akım çekiciliği anlamına gelir Dünyanın en çok satan ikinci akıllı saati önümüzdeki birkaç ay içinde düşüşe geçecek ve bu da yakında 100 dolarlık indirimlerin istisnadan ziyade norm gibi görünmesine neden olabilir. Tabii ki, uğraşırken böyle bir şeyi asla hafife alamazsınız. Apple’ın endüstri lideri ürünleri, bu nedenle Amazon’da bile üzgün olmaktan erken olmak muhtemelen daha iyidir. Prime Day 2022 festivali hemen köşede.
Daha fazla veya daha az uygun fiyatlı Şu anda en iyi bütçeli akıllı saatler, Apple Watch Series 3 dahil, SE, yedekte iyi bir dizi sağlık özelliğinin yanı sıra keskin bir Retina ekran, birinci sınıf su geçirmezlik ve … tam olarak olağanüstü olmayan pil ömrü ile birlikte geliyor . Ancak kalp atış hızı monitörü ve hayat kurtaran düşme algılama ve Acil SOS teknolojileri tek başına bu kötü çocuğu bu yazının yazıldığı sırada nesnel olarak büyük bir pazarlık haline getiriyor.telefon-1