DAĞ GÖRÜNÜMÜ, Kaliforniya, 22 Haziran 2022 /PRNewswire/ — Sinopsis, Inc. (NASDAQ: SNPS) bugün, lider bir uygulama güvenliği Hizmet Olarak Yazılım (SaaS) sağlayıcısı olan WhiteHat Security’nin satın alımını tamamladığını duyurdu. WhiteHat Security’nin eklenmesi, Synopsys’e endüstrinin en geniş uygulama güvenliği testi portföylerinden biri olarak kabul edilenleri güçlendirmek için önemli SaaS yetenekleri ve pazar segmentinde lider dinamik uygulama güvenlik testi (DAST) teknolojisi sağlar. 2019 yılında NTT Security Corporation tarafından satın alınan Synopsys ve WhiteHat Security, SaaS tabanlı güvenlik testi çözümleri sunma ve yazılım geliştirme yaşam döngüsüne güvenlik ekleme vizyonunu paylaşıyor.

Synopsys, nakit olarak 330 milyon dolar ödedi ve satın almanın, hisse başına FY2022 GAAP dışı kazançlara karşı kabaca tarafsız olmasını bekliyor.

Synopsys Software Integrity Group’un genel müdürü Jason Schmitt, “WhiteHat Security, uygulama güvenliği testinin SaaS sunumuna öncülük etmesine yardımcı oldu ve uygulama güvenliği portföyümüze güçlü teknoloji ve uzmanlık getirdi” dedi. “WhiteHat Security’nin DAST yetenekleri, statik analiz, etkileşimli analiz ve yazılım bileşimi analizindeki güçlü yönlerimizi tamamlarken, SaaS konusundaki uzmanlıkları, SaaS yeteneklerimizin güvenlik testlerini hızlandıracak. Bunun müşterilerimiz için yaratacağı değerden heyecan duyuyoruz ve WhiteHat Güvenlik ekibine hoş geldiniz. işletmelerin bağlı olduğu yazılıma güven oluşturma misyonumuza katıldıkları için.”

Synopsys Yazılım Bütünlüğü Grubu Hakkında

Synopsys Software Integrity Group, geliştirme ekiplerinin yazılım oluşturma ve sunma şeklini dönüştüren, iş riskini ele alırken inovasyonu hızlandıran entegre çözümler sunar. Yazılım güvenliği ürünleri ve hizmetleri portföyümüz dünyanın en kapsamlı portföyüdür ve üçüncü taraf ve açık kaynak araçlarıyla birlikte çalışarak kuruluşların kendileri için en iyi güvenlik programını oluşturmak için mevcut yatırımlarından yararlanmalarına olanak tanır. Yazılımınıza güven oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi yalnızca Synopsys sunar. Daha fazla bilgi edinin www.synopsys.com/software.

Özet Hakkında

Synopsys, Inc. (Nasdaq: SNPS), her gün güvendiğimiz elektronik ürünleri ve yazılım uygulamalarını geliştiren yenilikçi şirketler için Silicon to Software™ ortağıdır. Bir S&P 500 şirketi olarak Synopsys, elektronik tasarım otomasyonu (EDA) ve yarı iletken IP’de dünya lideri olma konusunda uzun bir geçmişe sahiptir ve endüstrinin en geniş uygulama güvenliği test araçları ve hizmetleri portföyünü sunar. İster gelişmiş yarı iletkenler oluşturan bir çip üzerinde sistem (SoC) tasarımcısı olun, ister daha güvenli, yüksek kaliteli kod yazan bir yazılım geliştiricisi olun, Synopsys yenilikçi ürünler sunmak için gereken çözümlere sahiptir. Daha fazla bilgi edinin www.synopsys.com

En son siber güvenlik tehditlerini, yeni keşfedilen güvenlik açıklarını, veri ihlali bilgilerini ve ortaya çıkan trendleri takip edin. E-posta gelen kutunuza günlük veya haftalık olarak teslim edilir.

Abone olmaksiber-1