Snapchat hesabınızı nasıl silebilirsiniz?

Snapchat kullanıcılarının fotoğraf, video ve diğer medya türlerini enstantane yoluyla paylaşmasına olanak tanıyan tanınmış bir sosyal ağ uygulamasıdır. Bazen rahatsız olabilir veya uygulamaya ara vermeniz gerekebilir. Şu anda bu konuda devre dışı bırakmak için doğrudan bir özellik yoktur – bunun yerine silmeniz gerekir. Snapchat, bir hesabı silme seçeneği sunar Android, Web ve iOS farklı yöntemlerle. Android veya Web’de hesap silme işlemi hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

1.

şuraya git Snapchat hesap portalı (Snapchat) ve tüm hesap bilgilerinizi girin.

2.

Hesap silme sayfasına yönlendirileceksiniz. Şifrenizi girin ve devam et.

3.

Snapchat hesabınız 30 gün süreyle devre dışı bırakılır veya silinir.

Hesap silme işlemini sizin tarafınızdan tamamladıktan sonra hesap 30 gün süreyle devre dışı bırakılır. Bu süre içinde fikriniz değişirse hesabınızı yeniden etkinleştirebilirsiniz. Ancak, hesap ayarları, arkadaşlar, anlık görüntüler, sohbetler, hikayeler, cihaz verileri ve birincil kullanıcı veritabanındaki konum verileri dahil tüm Snapchat verileriniz 30 gün sonra kalıcı olarak silinecektir. Snapchat hesabınızı nasıl yeniden etkinleştirebilirsiniz?

Hesabınızı devre dışı bıraktıktan sonraki 30 gün içinde Snapchat uygulamasına kullanıcı adınızı girmeniz yeterlidir.
Kullanıcı adınızı ve şifrenizi kullanarak yalnızca hesabınız devre dışı bırakılmışken giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi değiştiremez veya e-posta adresinizi kullanarak giriş yapamazsınız.

Not: Devre dışı bırakılmış bir hesabın yeniden etkinleştirilmesi bazen 24 saat sürebilir.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9