Xiaomi, Avrupa pazarı için yeni ürünlerini duyurdu ve şaşırtıcı bir şekilde yeni telefonları tanıtmadı. Bir avuç yeni Redmi modeli veya bir düzine Pocos yerine, halihazırda tanıtılan Smart Band 7, 2’si 1 arada dizüstü bilgisayar, Elektrikli Scooter 4 Pro ve yeni Xiaomi TV A2 serisi var. Kulağa heyecan verici geliyor mu? Xiaoen, hadi yeni ürünlere bir göz atalım!


  • Xiaomi 21 Haziran 2022 Salı günü yeni ürünlerini tanıttı.
  • Smart Band 7’ye ek olarak, yeni bir e-scooter ve yeni televizyonlar olan Xiaomi Book S 12.4 vardı.
  • Yeni fitness takipçisi daha büyük bir ekrana sahip ve erken kayıt fiyatına sadece 49,99 Euro’ya geliyor.

Xiaomi hayranları, önümüzdeki aylarda en sevdikleri üreticinin evreninden yeni yerel ürün lansmanlarını dört gözle bekleyebilirler. Çünkü üretici, son derece popüler fitness takipçisi serisindeki en son modeli Batı Avrupa’ya nihayet getiriyor. Ancak Xiaomi Mi Band 6’yı Xiaomi Smart Band 7 takip ediyor – hadi cihaza bir göz atalım.

Erken kuşlar için Xiaomi Smart Band 7 sadece 50 Euro

Çin’deki lansman için Smart Band 7’yi detaylı olarak sizlere sunmuştuk. Batı Avrupa’da da üretici fitness takipçisinin ekranını yüzde 25 büyüterek 1,62 inç’e çıkardı. Ayrıca gelişmiş SpO2 ve kalp atış hızı ölçümü sayesinde uyku ölçümü ve 14 günlük bekleme pil ömrü vardır. Suya dayanıklılık da 5 atmosfere çıkarıldı.

Xiaomi Akıllı Bant 7.

Yeni Xiaomi Smart Band daha büyük bir ekranla geliyor / © Xiaomi

Almanya’da yeni Xiaomi Smart Band 7 için normalde 59,99 Euro ödersiniz – erken kayıt fiyatı sınırlı bir süre için yalnızca 49,99 Euro’dur. Üretici, erken müşteriler için promosyonun ne kadar süreyle geçerli olacağını henüz açıklamadı.

Xiaomi Elektrikli Scooter 4 Pro

Elektrikli Scooter 4 Pro ile Almanya’ya da yeni bir e-scooter geliyor – ancak üretici henüz tam olarak ne zaman ve hangi fiyata olduğunu açıklamadı. Ancak Xiaomi, 700 watt’lık bir motor ve saatte 25 kilometrelik bir azami hız ile ağzımızı sulandırıyor. Almanya’da scooter elbette 20 km/s ile sınırlıdır, ancak 12.400 mAh pil biraz daha uzun süre dayanmalıdır.

Xiaomi Elektrikli Scooter

eABS ile yeni Xiaomi scooter daha fazla güvenlik sağlayabilir. / © Xiaomi

Üreticiye göre, menzil 45 kilometredir ve yüzde 20’ye varan eğimlerin üstesinden gelebilirsiniz. Almanya’da onaylanması ve güvenliğiniz için hafif bir sistem ve güçlü disk frenler de scooter’a entegre edilmiştir. eABS sayesinde fren yaparken bu kadar hızlı kaymamalısınız.

Bu nedenle, Xiaomi’nin Almanya’da Batı Avrupa’daki 799 avroluk fiyatını takip edip etmeyeceği henüz görülmedi. Bir şey duyar duymaz size hemen haber vereceğiz!

Xiaomi dizüstü bilgisayar

Yeni dizüstü bilgisayar Windows 11 ile geliyor, ancak bir Snapdragon SoC’ye dayanıyor. / © Xiaomi

2’si 1 arada dizüstü bilgisayar ve yeni TV

Son olarak, NextPit konu alanının dışında kalan iki ürün: Mobil ARM işlemcisi “Snapdragon 8cx Gen 2″yi temel alan Xiaomi, resmi olarak ilk dizüstü bilgisayarını Almanya’ya getiriyor. Xiaomi Book S 12.4 klasik bir dönüştürülebilir, yani dokunmatik ekranlı ve çıkarılabilir ekranlı bir tür hibrit dizüstü bilgisayar. Windows 11, yazılım olarak önceden yüklenmiş olarak gelir ve fiyatı 799 Euro’dan başlar. Burada da Redmi Buds 3 Pro ile birlikte 699 Euro’ya erken kuş paketini güvenceye alabilirsiniz. 1 Temmuz’dan itibaren 699 Euro’ya kulaklıksız başka bir erken kayıt aşaması olacak – bu 17 Temmuz’a kadar sürecek.

Xiaomi TV A2 serisi fiyatları

model Erkenci kuş olmadan Erken kuş ile (her biri Mi Camera 2K ile)
Xiaomi TV A2 32 inç Belirtilmemiş Belirtilmemiş
Xiaomi TV A2 43 inç 449 euro 399 euro
Xiaomi TV A2 50 inç 499 euro 449 euro
Xiaomi TV A2 55 inç 549 euro 499 euro

Son olarak Xiaomi, Xiaomi TV A2 serisiyle Almanya’ya dört yeni televizyon getiriyor. Tek bir stand üzerine oturan ince yekpare metal çerçeve içinde 32, 43, 50 ve 55 inç LED televizyonlar var. TV’ler Android TV 10 tabanlıdır ve tümü 4K çözünürlüğe sahiptir ve Dolby Audio sertifikasına sahiptir.

Xiaomi marka televizyon

Xiaomi’nin yeni TV’lerinin tümü 4K ve Dolby ses sunuyor. / © Xiaomi

Erken rezervasyon teklifleri dahil fiyatları öğrenmenin en iyi yolu yukarıdaki tablodan. Satışlar 28 Haziran 2022’de başlıyor – yeni televizyonların sunumundan bir hafta sonra.

Ve? Xiaomi’nin yeni ürünleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27