Rağmen küresel pazar tartışmasız her zamankinden daha kalabalık ve rekabetçi, Samsung şüphesiz genel pazarın yaratıcısı olmaya devam ediyor. paranın satın alabileceği en iyi Android tabletler.

Tabii ki, çok yönlülükten ekran performansına ve ham güce kadar her şey açısından Apple’ın en iyi iPad’lerine rakip olmak kolay değil, bu da şirketin en son ultra üst düzey arduvaz ailesinin üç üyesinin genellikle ucuza gelmediği anlamına geliyor.

İyi tarafından bakıldığında, Galaxy Tab S8, Tab S8+ ve Tab S8 Ultra, özel fiyatlarla satılır (katil freebies dahil veya hariç) Şubat ayı başlarındaki ortak duyurularından bu yana birkaç kez, en yeni anlaşma, sıkı bütçelere sahip büyük tablet severlerin yüzlerinde büyük bir gülümsemeye yol açacaktı.
Kabul edelim ki, genellikle 719,99 $’lık yalnızca Wi-Fi özellikli bir cihazı uygun fiyatlı olarak adlandırmayız, ancak bu, şu anki fiyatından 180 dolar daha azını temsil ediyor. Giriş seviyesi 128 GB depolama yapılandırmasında Galaxy Tab S8 Plus’ın liste fiyatı.
Kesinlikle çılgın 14,6 inç kadar geniş olmasa da Tab S8 Ultra, bu kötü çocuk hala sunuyor çok fazla ekran gayrimenkul, 12,4 inç. Bahsedilen devasa Super AMOLED ekran, 2800 x 1752 piksellik birinci sınıf bir çözünürlüğe ve ipeksi pürüzsüz 120Hz yenileme hızı teknolojisine (gerçek bir çentikten yoksun olsa da) sahip ve belki de en önemlisi, 720 dolarınız size ek olarak bir S Pen satın almak için yeterli olacaktır. pembe altın kaplı tabletin kendisine.

Bunlar yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve tam 1 yıllık üretici garantisi ile desteklenen hasarsız birimlerdir. Woot burada 180$ indirimle satıyor, unutmayın ve çeşitli paket anlaşmalarına rağmen, bu Tab S8+ alıcılarının şimdiye kadar sahip olduğu en fazla paradır. kurtarabildik (en azından bildiğimiz kadarıyla).

Merak ediyorsanız, jumbo boyutlu 12,4 inç Snapdragon 8 Gen 1 santrali, doğrudan bu yazının yazıldığı sırada hala 900 dolara mal oluyor. Samsung ve bu birkaç değerli hediyeyi içeriyor olsa da, bu sınırlı süreli Woot promosyonu, harcamalarınızı minimumda tutmanıza olanak tanır.telefon-1