Japon arcade esinli mobil ritim oyunu Arcaea’nın ana hikayesi 7 Temmuz’da sona erecek. Londra merkezli stüdyo Iowiro Limited tarafından geliştirilen Arcaea’nın Final Verdict adlı beşinci ve son ana hikaye paketi 5 dolara mal olacak.

Paket dörtten fazla şarkı ve yeni bir kurs modu ile gelecek. Zorlu bir özellik olan yeni mod, arka arkaya dört şarkı kurar. Nihai Karar’ın yayınlanmasından önce, Iowiro Limited geçmiş hikaye paketlerini tek bir indirimli paket halinde sunacak. Önceki paketlerden bazılarına zaten sahipseniz, paketin fiyatı bu miktara göre artacaktır. Geçmişteki dört paketin tamamı için paket 20$’a mal olacak.

Arcaea’nın son hikaye paketi güncellemesi 2020’de geldi ve oyun, 2017’de piyasaya sürülmesinden bu yana yıllar boyunca ücretli paketler almaya devam etti. Ana hikaye iki karakteri takip ediyor: Hikari ve Tairitsu. Arcaea, ilginç bir “havadan notlar” bileşeni ve karmaşık, başlangıçta anlaşılmaz bir hikayesi olan zorlu bir ritim oyunudur.

Ana hikayenin son bölümünün yayınlanması, Arcaea’nın kapanacağı anlamına gelmiyor. Şimdiye kadar Iowiro sadece ana hikayenin sonucunu onayladı, ancak bu, oyunun kaybolacağı veya gelecekte güncelleme olmayacağı anlamına gelmiyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1